Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja:

Jestem nad wprowadzeniem Antyrashu. Bo jak gracz po stronie TT nie ma Vipa, albo Svipa to nie ma zestawu i musi kupować, a nie którzy nie robią tego tak szybko i zanim wyjdą z respa ct już raszuje i giną, jakby już to ct mogło by raszować dopiero 1:10, bo naprawdę czasami z respa nawet wyjść się nie da :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często raszuje (jak już gram) i szczerze nigdy nie spotkałem w ten sposób osoby która jeszcze kupowała broń 

Plus wydaje mi się ze w ten sposób serwer zmienia się w taką szybką zabijanke zaś z antyrashem to będzie głównie kamperka

Ale poczekamy na wypowiedzi innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antyrush- zdecydowanie nie.
Na szybkie kupowanie większość i tak ma porobione bindy w końcu to nic trudnego a przebiegnięcie z respu Ct do T trochę zajmuje... można kilka zestawów kupić.

P.S.
Vip i Svip są od tego by być delikatnie OP.

Edytowane przez Wesoly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grając jescze nie spotkałem osoby która kupowała by broń owszem są osoby na respie Ale to afk lub z awp moim zdaniem antyrush jest zbendny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE , nie ma sensu robić Counter-Strike jest grą zręcznościową i czasem musisz szybko reagować żeby coś zdobyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..