Skocz do zawartości
DZ!KUUUU

,,Warto próbować'' czyli DZ!KUUUU na adm ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick(w grze): DZ!KUUUU

Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/DZ!KUUUU/91.224.117.43:27085/

Steam [Tak/Nie][Sid]: Tak  https://steamcommunity.com/id/2371212166767/

Staż w Cs 1.6: Będzie około 4 lata ale były przerwy ;)

Znajomość AMXX[0-5]:  4

Dyspozycyjność: Dni wolne od zajęć typu sobota, niedziela jeśli nie mam spraw prywatnych nawet 8h dziennie a w tygodniu od 18 do 22-23

Działający mikrofon [Tak/Nie]:  Tak

Dlaczego ty: Gram na serwerze często, miałem już styczność z bycia adminem na tego typu serwerze więc doświadczenie jakieś jest ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK!

+Doświadczony
+Ogarnięty
+/- Czas gry na serwie
+Dyspozycyjność => Będzie grał za mnie w weekendy gdy ja muszę zająć się Fifą! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak

-AMX +

-W miare często jest na serwerze 

Edytowane przez Tomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gibek12 napisał:

Na tak

A Ty na jakiej zasadzie oceniles jego kandydaturę? Na podstawie przedmówców?  Czy za w miarę ok podanie? Bo patrząc na Twoje GT wątpliwe byś z nim grał.                 

Przechodząc do sedna sprawy: kilka razy widziany na serwerze, nie pamiętam bym miał do niego jakieś zastrzeżenia. Doświadczenie "jakieś" jest mało przekonywujące ale zawsze można się douczyć, popytać innych adminów. Jestem za daniem mu szansy tym bardziej, że przyda się taka osoba w naszych szeregach.

Pozdrawiam,

Wesoly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK! 😛

+ AMX 

+ Często na serwerze 

+Ogar osóbka :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Wesoly napisał:

A Ty na jakiej zasadzie oceniles jego kandydaturę? Na podstawie przedmówców?  Czy za w miarę ok podanie? Bo patrząc na Twoje GT wątpliwe byś z nim grał.                 

Przechodząc do sedna sprawy: kilka razy widziany na serwerze, nie pamiętam bym miał do niego jakieś zastrzeżenia. Doświadczenie "jakieś" jest mało przekonywujące ale zawsze można się douczyć, popytać innych adminów. Jestem za daniem mu szansy tym bardziej, że przyda się taka osoba w naszych szeregach.

Pozdrawiam,

Wesoly

Przede wszystkim na podstawie jego gametracker'a i np:

wiek, sourcemod, był już adminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..