Skocz do zawartości
Duntur33

Podanie LSPD!

Rekomendowane odpowiedzi

Dane Osobowe -

Imię IC: Drake    
Nazwisko IC: Duntur
Wiek IC:27
Wiek OOC:19
Mutacja:Tak
Doświadczenie na serwerach RP: Oj dosyć dużo tego jest. Na początku grało sie w sampa później MTA. Teraz od jakiegoś roku na serwerach FiveM oraz Rage. Umiem rozgrywać dobrze akcje i nie wychodzić z postaci. 

Doświadczenie w organizacjach publicznych:Posiadam

Dlaczego chcesz wstąpić do LSPD? [min. 70 słów]:IC - Zaczęło się to w pierwszej klasie podstawówki kiedy Wuj zabrał mnie na przejażdżkę swoim Suvem po bazie wojskowej. Nie wiedziałem wtedy ,że jesteśmy tam nie legalnie. Zaczeli do nas strzelać z grubej amunicji jak do kaczek jednak wóz wujka był opancerzony. Nic nam sie nie stało ale złapali nas. Wujek poszedł siedzieć na długie lata mnie zawieźli do rodziców i gdy jechałem Hummerem z żołnierzami pomyślałem sobie ze fajnie by było być wojskowym. Poprosiłem rodziców by mnie zapisali na karate. Gdy byłem już starszy przepisałem się do szkoły Policyjnej... Ukończyłem szkołę i postanowiłem pójść do Wojska. Trenowałem tam przez 4lata dobrze mi szło wszyscy mnie chwalili oraz lubieli. Jednak popatrzylem na to z innej strony i wole jednak pozostać w mieście. Fajnie by było pilnować prawa i łapać przestępców. Myślę że nie zawiode tego miasta! 

O sobie [min. 90 słów]:OOC - A więc mam na imię Kornel i mam 19 lat. Grywam często w Csa jak i w GTA. Mam również hobby - Coś tam latam Crossem można tak powiedzieć,jeżdzę na treningi i oram tory. W zime upalam gruzy w górach i czasem sklejam z tego filmiki. Mieszkam za granicą a dokładnie to w Niemczech w landzie Hessen. Mam też pieseła Cocker Spaniela który wabi sie ' Dodo 'i jak mam jedzenie to mnie lubi. W weekendy lubie że tak powiem pier*olnąć jakiegoś browara i to nie jednego xD. Ps: Wole sprzątać w garażu niż w domu. I myśle ze to tyle o mnie :DDD

Prawo Jazdy: [Tak/Nie] Nw Czy tu chodzi IC czy OOC ale mam tu i tu xD

Potrafię pracować w stresie: [Tak/Nie] Tak

Znajomość regulaminu: [0-10] 7,0/10 Douczymy :)

Na wzorze nie ma napisane gdzie ma być IC a gdzie OOC. Pytałem moderatora to powiedział mi że tak ma być. Dzięki i Pozdro !

Edytowane przez Duntur33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..