Skocz do zawartości
In3vitableCrat0s

Podanie na obywatela

Rekomendowane odpowiedzi

OOC

Imię: Emanuel

Coś o sobie: Mam na imię Emanuel, mam 16 lat i chodzę do I liceum. Interesuję się grami i pojazdami mechanicznymi. Dużo grałem w GTA V i chcę zacząć coś nowego. 

Czy akceptujesz regulamin serwera: Tak.

Steam HEX: 11000011286c87c

Nick: Discord: In3vitableCrat0s

IC

Imię i nazwisko: Dawid Bieliński

Historia postaci: Dawid Bieliński narodził się w małej miejscowości, niedaleko Poznania. Od małego był niewdzięcznym chłopcem. Gdy w wieku 8 lat zmarła jego matka, z ojcem wyprowadził się do Białegostoku. Tam uczył się w różnych szkołach. Nauka nie była jego mocną stroną, ale jakoś przechodził od klasy do klasy. Gdy z kolegami sprzedawał pewien narkotyk niewidomemu, zostali uchwyceni na kamerze. Przesiedział rok w poprawczaku, potem zdał prawo jazdy na autobus i jeździł autobusem miejskim. Gdy to mu się znudziło, nazbierał trochę pieniędzy, postanowił przeprowadzić się do Los Santos. Tam ma nadzieję, że rozpocznie prawdziwe życie. W internecie wyczytał, jak zajmować się sprawami nielegalnymi i niebezpiecznymi. Nauczył się paru sztuczek i jako dojrzały, dorosły mężczyzna planuje ułożyć sobie prawdziwe życie.

Czym zamierzasz się zajmować: Zamierzam sprzedawać auta, broń itp. (nielegalny handel). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Graczu! 

Twoje podanie, zastało przyjęte, może nie było najlepsze, ale przyjmę ci, ale jednak polecam pracować legalnie, np. możesz założyć własną firmę, która zajmuję się sprzedażą, czegokolwiek, możesz również dołączyć do publicznych frakcji, takich jak: EMS, LSPD, lub LSCM. 

Powodzenia w rozmowie kwalifikacyjnej!

Witam, jeśli mógł bym się prosić to wyślij mi swój nick z #0000, na pv lub na discordzie: Krystek Bakajoko#5299                                                                                                                                                                                                                      

Z poważaniem Krystek 

Edytowane przez Krysti69KANCIANO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..