Skocz do zawartości
TORREK

Podanie na WL

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł podania np. WL- TORREK

OOC

Imię: Wiktor

Coś o sobie: Gram w RP bardzo długo. Lubie się wcielać w różne postacie. Mam doświadczenie.

Czy akceptujesz regulamin serwera: Akceptuję

Steam HEX: 11000010ffb4638

Nick Discord: TORREK#5464

IC

Imię i nazwisko: John Blinde

Historia postaci : Gdy John opuścił swoje rodzinne miasto i przyleciał na wyspę był zagubiony. Nie wiedział co robić. Początki były trudne, w końcu zarobił na pierwsze auto, znalazł pracę i poznał ludzi na których może liczyć.

Czym zamierzasz się zajmować: Chciałbym zostać mechanikiem, ponieważ lubię tę pracę i mam doświadczenie.

Edytowane przez TORREK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Graczu! 

Twoje podanie zostało odrzucone, gdyż twoja historia postaci, jest mało rozbudowana, chodzi o duże braki ilości słów. Więc postaraj się w następnym podaniu :D

Graczu rozpisz się trochę więcej, niż 3, 4 zdania, ponieważ jest to za mało, napisz podanie z większą ilością słów, i myślę, że będzie dobrze, i pamiętaj napisz podanie, które nas zaskoczy :D. 

Z poważaniem Krystek 

Edytowane przez Krysti69KANCIANO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..