Skocz do zawartości
Daniel

Rozpisanie Demka - KOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, tak jak obiecałem. Pobrałem demko i oglądamy także czas na rozpiskę :) ( z góry przepraszam ze nie mam zadnego steam id ani ip ale jest to KOT który ma zakupionego u was VIP'a wiec myślę że jakoś będziecie w stanie określić ktorego zbanować ;p Chyba że wejdzie na serwer to załatwię to i wkleję to tutaj )

Takze rozpisujemy....

Już na samym początku po akcji z Bombsite A  widać jak mu glokiem telepie :D Po tej akcji już bym nie rozpisywał oto tego gracza lecz wiadomo to hltv wiec wszystko jest mozliwe...

1:20  - Strzały z M4 na gali ( Poruszanie się celownika , aim ustawiony na ciało gracza )

3:00 - Znów to samo poruszanie sie celownika przy Deagl'u

3:30 - ta sama akcja tylko ze z karabinem.

4:30 - tym razem z awp.

6;45 - Na gali znów z deaglem...

Dla mnie to już bez sensu opisywanie tego aima bo to jest widoczne... Jeśli ktoś by miał jakieś wątpliwości to rozpisze to dalej lecz sądzę ze po pierwszych 2-3 akcjach da się to dostrzec.

Demko w załączniku ! 

Elówa ! :D

kot.dem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

# 4    "Kot"  STEAM_1:0:1130870200   

ps. Pisałem na u@ do Tomiego że rozpiska jest na forum  a cheater dalej sobie gra aktualnie z nim na serwerze, odpowiedział to nie jest ten Kot. Także olał sprawę i grał sobie dalej na serwerze także gratuluję wyborów Administracji. Za moich czasów takiego olewania nie było :D:D:D

ps2. Piszę drugi post ze względu na to ze gdy tam w wyzej poscie edycje mam tam dwa screeny które wysylalem innej osobie. Nie da się tego usunąć bądź nie wiem jak to zrobić także z góry przepraszam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewne decyzje podejmuje właściciel serwera a nie admin który tego demka nawet nie oglądał. Jesli masz "sida" to Cytrus doda bana przez amxbans bo nikt nie będzie robił łapanki na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczyłem zbanowałem

Take rzeczy oceniam głównie ja (nie raz sięgając po pomoc) dlatego Tomi nie oglądał demka i nie banował szczególnie że go ma obchodzić aktualna gra

Edytowane przez Cytrus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..