Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam na imię Ania. Pochodzę z Wrocławia. Mam 28 lat. W CS'a grałam parę lat temu na innym serwerze. Później miałam dłuższą przerwę. No i trafiłam na Was :) myślę, że zawitam tu na długo :D

Ogólnie w życiu pracuję w gastro już od jakichś 10 lat. Interesuję się muzyką, filmem... No i jedzeniem bo mam z nim do czynienia na codzień w pracy;)

See you soon ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, polaczekkkkkkkkkk napisał:

O proszę, w końcu ktoś zawitał z Wrocławia :D Witam koleżankę po fachu, w którym to punkcie gastronomicznym się pracuje? :)

Max Burgers :) "nowa "  w Dominikanskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, miło widzieć i wiedzieć, że są jeszcze kobiety reprezentujące damską stronę sceny CS.

Ciekawe zainteresowania, kolejna Wrocławianka, do tego jeszcze z zamiłowania gastronomia - jak wiele innych osób tu przebywających :)

Jak byś miała jakieś pomysły, propozycje i inne sprawy, to forum jest otwarte od lat dla wszystkich,

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze

CHemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, polaczekkkkkkkkkk napisał:

Niedaleko mnie :D A może wpadnę coś zjeść :P Mnie za to można znaleźć w Pasibusie w Pasażu ;)

No to widzę rzeczywiście ta sama branża :D moze tez tam zawitam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..