Skocz do zawartości
hsmachine

[Skarga] WILQ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:hs machine
Nick gracza/admina na którego chcesz zgłosić skargę:WILQ
IP i SID oskarżonego:IP:37.47.208.150   SID:STEAM_0:1:69036886
Godzina i data zdarzenia:29.12.2018 16:46
Dowody (demko/screeny/świadkowie):Gracze z serwera
Opis sytuacji:Bezpodstawny ban za wyzywanie admina. Nie wyzwałem go ani na czacie głosowym ani na sayu i dostałem bana na 1 dzień :) Nie jestem jedyną osobą bo po mnie kolejna osoba dostała bana tylko, że na tydzień. Gracze z serwera mogą potwierdzić, że nie nigdy nikogo nie wyzywam ani nic z tych rzeczy, a to, że czasem przeklnę i nie jest to obelga kierowana w niczyją stronę to nie podchodzi to pod żadną obrazę admina. Jestem święcie przekonany, że nikogo nie wyzwałem i ban ten jest całkowicie bezpodstawny i nie ma żadnego powodu, dla którego miałbym go dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sam jestem ciekaw tej sytuacji bo z hs machine grałem nie jednokrotnie i nie widziałem u niego wulgarnego zachowania. Więc @Wilq możesz nam powiedzieć swoją wersję wydarzeń?

Edytowane przez Wesoly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogrążać? Gościu, jesteś jakiś przewrażliwiony. Nigdy nikogo nie wyzwałem grając na tym serwerze więc przestań wmawiać mi coś, co jest nieprawdą. Wszyscy doskonale wiedzą, że nikogo nie wyzywałem i nawet nie miałem żadnego powodu, żeby się na Ciebie złościć i Cię wyzywać. Ochłoń trochę bo w tym momencie tylko i wyłącznie Ty się tutaj pogrążasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po rozmowie z Wilkiem oraz świadkiem całej sytuacji zmniejszam ci bana na 6h (tak aby pozostała ci jeszcze godzina)

Zaś ten drugi kolega przesadził i może 7 dni to dużo ale niestety musi tyle odpoczywać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..