Skocz do zawartości
klimeek123

Tomi dobry admin XD

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie potrafi być adminem, zbanował mnie za byle co bo mu szczęka opadła jak i innym po mojej akcji, ban za nic, po prostu na tym serwerze nikt nie może być lepszy od niego szkoda tylko że odkąd gram w 1.6 nigdy nie ,,czitowałem" i nie mam zamiaru ale cóż, jebać Cię tomi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, BROdagaHIO1337 napisał:

Moim zdaniem nie potrafi być adminem, zbanował mnie za byle co bo mu szczęka opadła jak i innym po mojej akcji, ban za nic, po prostu na tym serwerze nikt nie może być lepszy od niego szkoda tylko że odkąd gram w 1.6 nigdy nie ,,czitowałem" i nie mam zamiaru ale cóż, jebać Cię tomi.

Tym postem udowodniłeś przede wszystkim, że brak Ci kultury. Po drugie, admin od tego jest, aby pilnować porządku na serwerze, skoro wydaje mu się ktoś podejrzany podejmuje kroki w tym przypadku daje ss'y. Następnie twoim zadaniem jest wrzucenie ss na stronę, ale niestety temu nie podołałeś(wrzucając 1 ss, no chyba, że na pozostałych coś było). 

"Pierwszy raz dostaje ssy więc szczerze nie wiem co można a co nie można" - to nie jest żadne wytłumaczenie. 

Ban jest to zakaz wchodzenia na serwer, ignorując to wszedłeś na serwer (więc musiałeś coś grzebać), a za wejście w czasie, gdy jest się zbanowanym z automatu leci PERMBAN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BROdagaHIO1337  dostałeś screnny bo grałeś podejrzanie nie wrzuciłeś scrennów na forum jeszcze bezczelnie wchodzisz na serwer na aktywnym banie z mojej strony jesteś zwykłym chamem i prostakiem bez zasad i kultury 

Edytowane przez Tomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale człowieku kogo to obchodzi? jeżeli nie dostałeś na pierwszym koncie unbana to masz zakaz włażenia na serwer!

"- Zakazane wchodzenie z kolejnego konta na aktywnym banie(ban permanentny),"

coś jeszcze?

Edytowane przez Wesoly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi