Skocz do zawartości
Samael

Podanie na Admina DD2 - Samael

Rekomendowane odpowiedzi

Nick(w grze): Samael
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Samael/91.224.117.43:27085/
Steam [Tak/Nie][Sid]:  STEAM_0:0:111675127
Staż w Cs 1.6: oho... z 11 lat? Nie wiem, dużo już.
Znajomość AMXX[0-5]: 4/5
Dyspozycyjność: Różna raz nocami, a nie raz dniami, ale jak jestem przy komputerze to na zawołanie :) 
Działający mikrofon [Tak/Nie]: Jasne, że tak
Dlaczego ty: Bo przyda się pomoc, szczególnie od zaufanego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jeżeli będzie grał i pomagał to na +, bo doświadczenie w adminowaniu u nas ma, kontakt jest i znajoma osoba na sieci przez długoletni staż.

Pytanie tylko, czy będzie grał, czy raz w miesiącu i czy rzeczywiście chce pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze.

Chętnie poczytam inne wypowiedzi,

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobrze to wracamy do pisania długich postów? 

Wszystko fajnie pięknie kolorowo uroczo miło, ale moim jak zawsze skromnym zdaniem są jakieś granice.  Niby to jest tylko kandydatura na admina, nie żadna wysoka ranga, ani nic poważnego, ale mimo wszystko ile można wałkować w koło to samo. 

Żeby było jasne Samaelku ja Cie lubie mimo jakiś tam sytuacji za czasów dzieciństwa :TpgU8qY: żebyś się zaraz nie obrażał na mnie, każdy ma prawo do wypowiedzi, a ja mam tu za zadanie krytykowanie wszystkiego.

Szczerze (nie ważne czy to jest kandydatura na admina, czy na konserwatora, czy pilota samolotu, czy dyrektora generalnego) nie dałabym Ci szansy i to nie jest kwestia, że się nie nadajesz, bo się nadajesz i masz pojęcie, ale pojęcie wystarczy. Co z tego, że dostaniesz admina jak zaraz coś się wydarzy i elo mordeczki z 4af już Was nie lubię po czym minie kilka tygodni wrócisz i będziesz chciał kolejną posadę i oczywiście ją dostaniesz. W koło ta sama śpiewka zero pokory i wstydu. 

„Dlaczego ty: Bo przyda się pomoc, szczególnie od zaufanego :)”  

Uśmiechnęłam się jak to przeczytałam i dobrze wiesz dlaczego.

Sam dobrze wiesz, że szybko tracisz zapał i stanowczość w swoich zapewnienieniach, że tym razem będzie inaczej. Wystarczy kilka słów i jesteś w stanie zniknąć niczym harry potter pod peleryną niewidką. Rozumiem raz, dwa razy takie zachowanie, ale nie za każdym razem gdy coś pójdzie nie po Twojej myśli. Zawsze jestem za daniem drugiej szansy ale to juz byłaby 15 i nie oszukujmy się ten limit też kiedyś musi się skończyć. I to jest idealny moment, żebyś dostał pstryczka w nos i nauczył się szanować tą sieć i ludzi którym coś obiecujesz.

Wiem, ze ten post nic nie wniesie i nie ma zadnej mocy, ale nie mogłam sobie odebrać przyjemności z napisania czegoś na moim UKOCHANYM forum, a przede wszystkim żeby za jakiś czas wrócić do tej wypowiedzi i powiedzieć "A NIE MÓWIŁAM?". 

Pozdrawiam, buziaki :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Alicja od roku już nie ma żadnych takich sytuacji kochana i szczególnie też dziwnie to odbieram, że teraz piszesz o czymś takim, że zero pokory i wstydu. I niby też porównujesz, że ranga admina nie jest nic znacząca, a jednak coś znaczy.
A podanie na admina napisałem tylko tyle i wyłącznie po to, bo grywam od jakiegoś czasu na serwerze i zdarza się, że co drugie czy trzecie wejście jest jakiś odpał itd. Tak więc, Alicja, to że dodałem, że ktoś zaufany to tak nie jest? Miałem tu jak wspomniałaś różne rangi i ani razu nic nie rozwaliłem, ani żadnej szkody nie zrobiłem. Komu coś obiecałem i jakiej obietnicy nie dotrzymałem, przepraszam bardzo? :) 

I o żadne rangi się nie proszę, ani razu tak nie było i nie zamierzam się też tutaj tłumaczyć. Ale jak to sama napisałaś, ten post jest tylko po to, abyś mogła wrócić do długich postów i swojego własnego 3 grosze na każdy temat :):P A pouczanie, że elo mordeczki, elo 4af... nie jesteś chyba od pouczania tego, bo sama radziłaś jak pisać rezygnacje i pożegnania :D ;* Moje kłótnie z kimkolwiek nie miały wpływu, na to jakie miałem podejście do 4afu, co udowodniłem chociażby na sylwestra, a wiadomo jaka była sytuacja przed przyjazdem :)
Rangi mi tu nie trzeba żadnej przyznawać, bo one i tak tu nic nie znaczą, dobrze o tym wiemy :)

Właściwie mogłem nie pisać podania a zgłosić się prywatnie, bo to chęć pomocy już nawet nie 4afowi, a Cytrusowi i jego serwerowi, skoro mamy się szczypać bo oboje mamy tu bogatą historię 🤣 Także co do rangi, what ever czy ją dostane, bo nie chcę być postrzegany, że się o coś proszę czy próbuje tu w jakikolwiek zaistnieć (bo chyba tak tu jestem postrzegany). To sprawy błache i dziecinne.

Do usłyszonka! :)

Edytowane przez Samael

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wykraczajmy poza sprawy serwerowe, tutaj mowa jest tylko i wyłącznie o pełnieniu funkcji ADMINA DD2, a nie rang, pozycji i innych.

Pytanie jest proste, czy się nadaje i się osoba przyda, czy nie na daje się do tej roboty. Nie chce mi się codziennie odbierać wiadomości na steamie od LOCO COCO i innych graczy typu "Chemik wejdź bo jest cziter na serwerze". Zbieramy ekipę adminującą, która pozwoli by serwer dobrze się miał i coś się działo, jakkolwiek funkcjonował.

Grzebanie w przeszłości nie jest konieczne w przypadku tego typu spraw.

Oczywiście tak jak Alicja, każdy ma prawo się wypowiedzieć i odpowiedzieć.

Pozdrawiam
Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..