Skocz do zawartości
aQua

Problem CS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wczoraj grając w cs-a ściągałem inną gierkę i włączyłem sobie w między czasie . Wyłączyłem kompa i csa już nie mogę odpalić .. Próbuję zrobić coś z tym od rana ale bez skutecznie usuwałem software jak w poradnikach na necie nie pomaga. Przeinstalowanie steam i ściągnięcie od nowa csa na innym dysku również zero reakcji . Helpppp :(

PROBLEM.bmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób kopię katalogu common w inne miejsce, usuń cały Steam i zainstaluj od nowa, ja ostatnio się męczyłem i tylko to pomogło. Potem wklejasz cały katalog i wskazujesZ we właściwościach która gra z którego katalogu ma iść, resztę Steam sam dociagnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sam problem co u @Xeron i @PoP. Kontaktujcie się między sobą, ktoś może już rozwiązał ten problem

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie usuwanie z Software według poradników na necie nie pomogła . Nawet nie dało radę usunąć tzn folder valve usuwało ale jak klikam na klucz to wyskakiwało że nie można usunąć wszystkich danych coś w tym stylu . Reinstalacja całego steam też nie pomogła na inny dysk .

Udało mi się zrobić tak .

1.Usuńcie cały steam i csa .

2.Usuńcie całe foldery valve ( Ikonka windowsa na klawiaturze + R , potem wpisujemy Regedit , potem w HKey current user i hkey local machine wchodzimy w software i usuwamy cały folder valve z jednego i drugiego czyli 2 foldery ). 

3. Wyłączamy kompa . 

4. Po załączeniu kompa ściągamy steam ze stronki i jeszcze raz cs-a . Powinno śmigać. 

Moim błędem było to że odpalałem zawsze kompa z plikami valve te z software , a potem jak usuwałem to i tak nie wszystko się kasowało .

Odpalcie na nowo kompa bez steam csa - wszystkich plików z software i powinno śmigać , jak nie to uj wie u mnie podziałało chociaż instalowałem csa 10 razy :V 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Akła za opis. Nie omieszkam spróbować jak wrócę do chałupy :)

Tylko nie do końca łapie ostatnie zdanie po punkcie 4. Piszesz, żeby ściągnać i odpalić CS'a i potem znowu wyłączyć kompa i włączyć?

O tym mowa:

"Odpalcie na nowo kompa bez steam csa - wszystkich plików z software i powinno śmigać"

Edytowane przez PoP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi