Skocz do zawartości
Adus

Aim.exe ~ Odwołanie od bana #4

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiech na sali. To znowu ja :)

Kolejny ban od szanownego Stg.Opss. Pozdrawiam tego dość słabego i niedoświadczonego gracza.

Nick podczas gry: Aim.exe
Data/godzina bana: Dziś, parę minut temu
Link do amxbans: Znajdziecie, ja to piszę na telefonie to trochę lipa.
Wycinek z konsoli: 

You have been banned from this server.

Link do dowodów: Brak. Zero screenów itp. Czekam na przedstawienie i rozpisanie demka przez Stg.Opss
Opis sytuacji (nieobowiązkowe): Gram gram, a tu nagle ban. Śmiech na sali serio... Po 8 latach gry już nawet spokojnie pograć nie można... Liczę na kolejne UB. 

PS: Naucz się grać i sprawdzać Stg.Opss ;* Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze nie interesuje nikogo to,że piszesz z telefonu. Gdzie wycinek z konsoli? Gdzie link do amxbans?

Więc chcesz dowodów,okey.

Dzień 12.02.2018

http://d1.hltv.org.pl/srv48503/HLTV-1802121604-de_dust.dem.zip

demko ;mapa de_dust godzina 16.04-16.04 bo byla zmiana mapy. sprawdz i zobacz jak szybko nacelował na jednego gracza i to dokladnie w głowe. demko może ok 20 sekund

demko:mapa de_dust2 godzina 16.05-16.25

czas: 6.04-6.15 zabił 2 poczym cofnął się( może włączył wh) i skanuje przez ściane dokładnie w gościa, fart czy co?

czas : 7.10-7.20 wiedzial ze on tam jest i puscil ducha czy to przypadek?

http://d1.hltv.org.pl/srv48503/HLTV-1802131835-de_hell.dem.zip

najbardziej ciekawi mnie ten moment : czas 14.30-14.50

zabił jednego poczym schował sie(może cos włączył) i wali gracza po prawej stronie a dostaje ten po lewej co wyszedł. Zdziwiło mnie ten szybki ruch celownika i 1 strzał i typ leży poczym wali nastepnego i dokładnie w głowe. Schował się i przez skrzynie prosto w model (tu może fart bo wiedział, że tam stał to skanował)

16.30-16.35

zaczął strzelać zanim wyszedł ale tu raczej nic spalonego bo pewnie wiedział, że ktoś będzie tędy szedł

17.13-17.17

wyszedł i zaczął strzelać ale nie wiedział, że on tam jest.Przypadek?

takie zlagowane demo ze o boze aczkolwiek dziwi mnie jeden fakt ze koles jebie full auto a trafia zzawsze w glowe. przykladowo w 15:11 akcja jest i idzie mu 3 typow od bramy wali ich w plecy DOSLOWNIE W PLECY a dostaja i tak glowy. teraz pytanie czy to no recoil czy aimlocki bo widac ze z balkonu jak wszedl pozniej na gore to rowniez wali full auto i ciagle wali glowy. az wejde zobacze na serwer jaka ma celnosc bo jak wyzsza niz 27% to wspomaga sie czyms. 

btw 16:35 nie wiem skad wiedzial ze ten typ za brama siedzi co najpierw zabil z rampy 1 a pozniej do niego walil automatycznie;D 

17:15 wh jak skurwysyn. nie widac go a on w biegu wali do niego. ta glowa w biegu tez dobra na moje jakis no recoil + wspomaga sie ale pali jana jak sa admini

Wszystko było na bieżąco robione. Dużo jest skarg na Ciebie. Grasz jak byś był odpalony. Najlepsze jest to, że walisz ciągle głowy nie celując w nią. Jakoś za poprzedniego nicku Adus nie grałeś tak dobrze.

Poczekaj na wypowiedz @pajoniech on wypowie sie, ewentualnie niech rozpisze demka które ma na PW.

Za spamy załatwiam każdemu warna. Koniec dyskusji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chcecie gadac to na PW ale nie TU!!!!!

Chcesz to pisz do włąściciela @Cytrus. Jako moja osoba nie masz możliwości grania gdyż jesteś dla mnie podejrzany bo to nie jest możliwe. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje zdanie jest takie...

Polecam Ci kupić słuchawki skoro o PODSTAWOWE skany ty mnie osądzasz :) Rozumiem jakbym skanował jakieś niestandardowe miejsca, ale skanuje w takie miejsca gdzie poradników masz w ch** (za przeproszeniem) na youtube choćby nawet - widać twoje dość niskie doświadczenie.

Na nicku Adus nie grałem tak dobrze? Skąd możesz wiedzieć skoro Ciebie tutaj nawet nie było wtedy. Wiesz kiedy to było? NIE! Więc się nie wypowiadaj. Na nicku Adus grałem jeszcze lepiej, bo byłem w lepszej formie. Teraz wracam po przerwie i tylko z Tobą są jakieś wąty. Pograj 8 lat z paroma miesiącami i później nawiązuj ze mną konwersacje o Counter - Strike. Jeśli nie dostanę UB to powiem tylko tyle, że szkoda mi tych paru stów które wjebałem na serwer (bo około 300 zł wychodzi podliczając nick Aim.exe i Adus).

Pozdrawiam i mam nadzieję, że te demka oglądnie ktoś bardziej doświadczony.

EDIT: Chciałem dodać, że jeśli to Wam pomoże i Was uszczęśliwi to mogę Wam podesłać demko nagrane przeze mnie abyście zobaczyli jak strzelają prawdziwe koty w tej grze :D

Edytowane przez Adus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www20.zippyshare.com/v/xTaXQmrB/file.html

na demku wyraznie widać dokladnie jak celownik zmierza w glowe chociaż troche brakuje..Nie dostaniesz ub. Pisz do własciciela a nawet skarge na mnie. I nie obchodzi mnie to, że grasz 8 lat. Możesz grać 20.

Czekaj na UBT a zwłaszcza na @pajo niech rozpisze demka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niepotrzebny spam jak i obrazy zostały ukryte, a ich autorzy nagrodzeni warnami...

Co do demek to czekam na @pajo skoro jemu zostały przesłane w pełni dowody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra jestem to sie wypowiem. Ogladalem mapke de hell , de dust 2 i jeszcze 1 i rozumiem ze jest jakas tam klasa , w ktorej jest zmniejszony rozrzut. Ale zaskakuja mnie sytuacje gdy np na B na d2 stoisz za skrzynka przy bramie widzisz ze typ sie odradza w 1 miejscu a nacelowujesz w totalnie inne miejsce i zaczynasz do niego strzelac. Tylko ze to miejsce jest kawalek obok. Druga istotna sprawa dosc czesto wiesz gdzie " dojezdza " Cie nie 1 typ a 2 i doslownie dociagasz full auto. Na de hell dla przykladu jest rampa za brama 1 gosc biegnie od rampy drugi kampi za brama w miejscu totalnie nie widocznym zabijasz 1 i odwracasz sie zabic go za brama tzw 360. Ale skad info gdy nawet nie strzelal. No i ta ilosc glow. Mozesz uwazac ze nie umiem strzelac mimo ze przegralem wiecej lat w to niz Ty masz. Ale strzelajac w plecy i trafiajac glowe albo w nogi gdy zabierasz minimum polowe hp w noge a nie 26 to troche dziwne. masz 5500 zabic i 2600 glow. A Twoje demka chocby ze scoutem bez zooma same glowy ok. 10 zabic z rzedu mowia same za siebie. Dostalem rowniez info ze przed dostaniem admina nie grales w taki sposob jak teraz. Dla mnie takie 75%-25% dla wspomagania sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 15.02.2018 o 21:06, Stg. Opss napisał:

http://www20.zippyshare.com/v/xTaXQmrB/file.html

na demku wyraznie widać dokladnie jak celownik zmierza w glowe chociaż troche brakuje..Nie dostaniesz ub. Pisz do własciciela a nawet skarge na mnie. I nie obchodzi mnie to, że grasz 8 lat. Możesz grać 20.

Czekaj na UBT a zwłaszcza na @pajo niech rozpisze demka.

Generalnie to admin banujący nie powinien rozpisywać demka? XD

Godzinę temu, pajo napisał:

Dobra jestem to sie wypowiem. Ogladalem mapke de hell , de dust 2 i jeszcze 1 i rozumiem ze jest jakas tam klasa , w ktorej jest zmniejszony rozrzut. Ale zaskakuja mnie sytuacje gdy np na B na d2 stoisz za skrzynka przy bramie widzisz ze typ sie odradza w 1 miejscu a nacelowujesz w totalnie inne miejsce i zaczynasz do niego strzelac. Tylko ze to miejsce jest kawalek obok. Druga istotna sprawa dosc czesto wiesz gdzie " dojezdza " Cie nie 1 typ a 2 i doslownie dociagasz full auto. Na de hell dla przykladu jest rampa za brama 1 gosc biegnie od rampy drugi kampi za brama w miejscu totalnie nie widocznym zabijasz 1 i odwracasz sie zabic go za brama tzw 360. Ale skad info gdy nawet nie strzelal. No i ta ilosc glow. Mozesz uwazac ze nie umiem strzelac mimo ze przegralem wiecej lat w to niz Ty masz. Ale strzelajac w plecy i trafiajac glowe albo w nogi gdy zabierasz minimum polowe hp w noge a nie 26 to troche dziwne. masz 5500 zabic i 2600 glow. A Twoje demka chocby ze scoutem bez zooma same glowy ok. 10 zabic z rzedu mowia same za siebie. Dostalem rowniez info ze przed dostaniem admina nie grales w taki sposob jak teraz. Dla mnie takie 75%-25% dla wspomagania sie.

Kolego jest takie coś jak słuchawki rozumiem że nikt nigdy w życiu z was nie grał w csgo gdzie każdy używa dobrego sprzętu, i każdy dla was byłby cheaterem ale jest dźwięk gdy gracz się respawni lub chodzi wiem że nie chcecie aby mama usłyszała że gracie w zabijanki i wyciszacie grę bo macie głośniki a na słuchawki nie możecie sobie pozwolić finansowo ale głos w grze to podstawa.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1 nie chodzi o Cs go tylko o 1.6.

Po 2 widzę cie pierwszy raz więc jak śmiesz wypowiadać się? Twoja wypowiedź nie jest potrzebna bo Cię to nie dotyczy. 

Po 3 może grać na słuchawkach, nikt mu nie zabrania. 

Po 4 według mnie Adus to jest cziter 

Po 5 według mnie ban słuszny, za dużo tych przypadków. 

Po 6 niech zadecyduje UBT ewentualnie niech @Cytrus wypowie się i zadecyduje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sluchawki mam odpowiednie , w cs go mam 6tys godzin i GE. W meczu nie schodze z 30 fragow a Ty mnie pouczasz o dzwieku ale powiem Ci ze przewaznie kazdy tlumaczy sie super sprzetem. Dla mnie koles na +B . Decyzja zatem zostaje u @Stg. Opss to zamkne temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie potrzeba nam tu spin cziterów i kont które wyglądają (według mnie) jak multikonta 

BAN ZOSTAJE. 

Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..