Skocz do zawartości
chrzastka

Walentynki-pomysły, opinie, prezenty

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, haj, helloł.

Niebawem Walentynki, pewnie większość z Was ma jakieś swoje sympatie, miłości, drugie połówki... Temat na czasie, a z racji tego, że to takie trochę komercyjne święto symbolizujące się dawaniem prezentów czy robieniem niespodzianek chciałabym Was zapytać co Wy w ten dzień robicie? Co dajecie swoim lubym? Macie jakieś kreatywne pomysły? Może coś ciekawego zdarzyło Wam się wcześniej dostać i jest to warte tego żeby się tym podzielić?

Temat powstał po to aby pociągnąć Was trochę za języki i może podsunąć komuś jakiś pomysł :) 

Osobiście to jestem trochę anty temu świętu i symbolicznie tam jakiegoś lizaczka o kształcie serduszka pewnie dam, poza tym to uważam, że miłość należy okazywać każdego dnia, a nie tylko wtedy kiedy prosi nas o to kalendarz :P może oklepana opinia i nie zabłysnęłam niczym chrząstka w salcesonie... ale tak po prostu myślę i tego się trzymam :) Miłej pogawędki :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak doszłem do ,,połówki" - 3 linijka odechciało mi się czytać xd. Ale plus, bo to pewnie przez moje lenistwo xd. Plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciunku... po tym, że napisałeś, że "doszłeś" jestem w stanie w to uwierzyć hahaha. Mój symboliczny patent (żeby nie było przykro czy coś, że nie pamiętałam):

28109072_1854938334531066_1451811453_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha :D ...a ja nie jestem "anty temu świętu", ale oczywiście również uważam jak Ty, że miłość powinno się okazywać każdego dnia, aczkolwiek dość ciężko co dzień kupować bukiet kwiatów ukochanej, butelkę dobrego wina i proponować wieczorne wyjście na miasto bo najzwyczajniej w świecie można zbankrutować, hahaha, ale uważam, że walentynki to właśnie taki dzień, gdzie można sobie na to pozwolić, choć racja - nie powinno się tak robić jedynie raz do roku, hahaha :D Ogólnie mnie cieszą dość proste rzeczy, czy gesty, więc ciężko mi podsunąć panom jakiś niecodzienny pomysł na walentynki, aczkolwiek pamiętajcie, że nie musi być "konfetti ze złota" i kolacja za 3stówki, a wystarczy jedna czerwona róża, pluszowy miś, czy pizza za 2dyszki... ważne, że razem, szczerze, prawdziwie.... w końcu do dzień zakochanych :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie prezenty, jakie święto, tak jak wyżej obdarowywać fizycznie czy psychicznie można przez cały rok, nie tylko od święta.

A na waletynki proponuje młotek aby wybić sobie prezenty z głowy oraz może przy okazji coś się odpowiednio przestawi :fuckthisshit:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klasyka, czerwone róże. Z walentynkami jest jak z każdym innym "świętem" nie chodzi o przymus Ale o fakt, gest, ukoronowanie całokształtu w odpowiedniej dacie. Wszystkich Świętych, Wielkanoc itp itd nawet tłusty czwartek. Tam świętować nie zapominacie bo fajnie się nawpierdzielać bez rzekomych konsekwencji? Zawsze te same wymówki, kocha się cały rok itp xd ubaw po baszki yyy paszki. Celebrujcie dzisiejszy dzień jeśli macie dla kogo i nie dajcie się hejtom na topie :D wybrana osoba zapewne Wam tego za złe mieć nie będzie a wręcz przeciwnie! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Alicja napisał:

Nie no Kojak Ty to mi teraz zaimponowałeś :) No tylko troche Cie poniosło z tymi czerwonymi różami bleeeee

Kwestia gustu, tulipany też są zacne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, /\AwsD/\ napisał:

@kojak. No właśnie... jak ma się dla kogo. Ja to mogę co najwyżej zafundować mojej ukochanej oczyszczanie dysku C: oraz kąpiel w sprężonym powietrzu wraz z masażem z mikrofibry.

:<

Zawsze możesz nabyć balsam nawilżający dla renatki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony wygląda to tak:

audi.jpg

Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia !:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..