Skocz do zawartości

4di

To czym chcielibyście jeździć lub czym już np jeździcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

4.0 v6 ale juz niedlugo v8 bedzie bo jest zamowiony caly samochod uszkodzony ale z silnikiem [tansza kasa niz sam silnik] :D @.47

Edytowane przez pajo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

images?q=tbn:ANd9GcTknK4OT4kexYWGjWPXVRe

Jak dobrze prawą nogą macham to czasami mi się uda,że pies sąsiada mnie nie uebie.

Maksymalna osiągalna prędkość 40km/h

Ilość koni mechanicznych: prawa i lewa noga na zmianę.(Z górki oszczędnie na luzie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3e3538aebc3e2.bmpOpel Astra 2.0 OPC, bez zderzaków, bez niczego, zwykły slepper, poduszki usztywniające, oraz grubsze sprężyny sprawiają, że jazda tym samochodem, to prawdziwa przyjemność :k-fuck-yea:

tak na prawdę, to nie, zwykły 1.6 twinport, ale i tak kocham ten samochód <3 zdjęcie wykonane w drodze z Brezna do Popradu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to moja ukochana Żabcia, moje trzecie dziecko (zaraz po dwóch psiakach). <3 

W przyszłości, czyli za jakiś rok, bo tyle sobie daję, że tym pojeżdżę, planuję zakup Audi a4 w wersji b6 lub b7 :) 

ZABCIA.jpg

Hyundai Atos '98

Do tego jestem szczęśliwą posiadaczką jednośladu :)

995385_605754079449504_783764686_n.jpg

Router HT50QT

I oczywiście roweru, który jest ostatnimi czasy niczym mój mąż :D nie rozstaję się z nim (foto z internetów).

vuh0xq_fo13_fat_boy_v1-lpr.jpg

Focus Fat Boy Sport Series

Wiem, że męska wersja, ale jeździ się nim po prostu cudownie. Szczyt marzeń :D 

Edytowane przez chrzastka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje oczka w głowie którymi do niedawna jeździłem bo motorek sprzedałem(2 tyg)  z chęcią kupna większego :) . a samochód mam juz 6 rok i nadal jeździ :D , szukam Astry H ale znaleźć dobra graniczy z cudem :(
Honda Cbr 125R 
Opel Corsa C 

41944141_1013737228808999_4520771318936764416_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Troszkę odświeżę temat:)

BMW E39 530D po lekkich modyfikacjach, 230hp 510nm, 2001rok.

Co do wyposażenia to oprócz elektrycznej rolety tylnej jest wszystko, pełen mpakiet.

Marzenie to oczywiście BMW G30 z 2020 :D

93423764_2988011027927012_57059539678763

Edytowane przez revan2828

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi