Skocz do zawartości

4di

To czym chcielibyście jeździć lub czym już np jeździcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Niczym nie jeżdżę, za młody jestem. ^^ Od dzieciństwa jestem zakochany w motocyklach, na 18-ste urodziny(Jeszcze długo) zamierzam kupić Yamaha Tzr 125 lub Yamaha YZF-R1. <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, R1 na pierwsze moto... Najlepsze co możesz zrobić jak chcesz się naprawdę szybko zajebać. Zrób sobie A1 jak skończysz 16 i kup TZR-kę i sie lepiej na tym poucz choć tak na prawdę to ma też prędkości takie, że można już sobie linke do kierownicy dopiąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maciess, nie wiesz co mówisz.. Od dzieciństwa jeżdżę na moto... ogar, romet, simson, enduro... :) R1.. no może przesadzam na początek ze ścigaczami, ale pewnie kupię tzr'ke 50ccm, lub 125... Ale dziękuję za radę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było mówić, myślałem, że przez 6 lat będzies oglądał demoty o motocyklistach i się od razu na R pchasz :P

CzyRpRx.jpg?1

Moja maszin. Ogólnie zdjęcie chyba sprzed 2 lat z trasy. Te pagórki nad ranem :roll: Teraz jest szybka ( co by muchami nie dostawać) i sakiewki (co by było gdzie części i zakupy chować :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja pierwsza Zabawka nie wliczajac 2 dniowego Peugota XR 6 50 cmm ktory dostalem ale to bylo slabe wiec na 2 dzien sprzedany i kupilem:

Suzuki GSX 1100 F Olejak 136 KM

W trakcie przerobek na.nakeda

Www.iv.pl/images/66183482594054600171.jpg

Sory za link ale pisany recznie ppniewaz jestem.w robocie i na telefonie nie da sie inaczej

Dla mlodych , nowych motocyklitow nie do konca rozwanych nie polecam wiekszej mocy niz 125 cm na poczatek poniewaz wiem po sobie pierwsza jazda zakonczyla sie na kole i gleba.

Edytowane przez nygas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od niecałego roku jestem szczęśliwym posiadaczem tego cuda.

Poj. skokowa 1100, silnik w układzie widlastym, przyjemnie ciągnie już od 2 tysięcy obr. Idealny sprzęt do pokonywania tysięcy kilometrów. Od czerwca zrobiliśmy razem ok 8 tysięcy, i teraz niecierpliwie czekamy na nowy sezon :)

l5wFIwp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Snorkle do Yamaha Grizzly 550 700

Chciałbym nim kiedyś pojechać

post-4875-0-51819800-1422023579_thumb.jpg

Edytowane przez KaiXD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi