Skocz do zawartości

4di

To czym chcielibyście jeździć lub czym już np jeździcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość artek

Lubie to :P Mialem okazje smigac na czyms takim. Chyle czola za kolo :P

Co to za helm ? Ja mam shoei xr1000 kagayama.

No to dodam cos od siebie :P Jeden z naszych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czym latamy...

KTM 750 Supermoto

HondaCBR 2k6 600RR

sporadycznie Kia Ceed :)

w planach Gixxer 2k5 600cm3 + turbina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw byla Honda Civic 1.5 Coupe , silniczek na poczatku 1.5 , potem byly 2 swapy na B18 a na koncu K20 . Na zdjeciu numer 3 dopieszczony D15B7 jaki byl oryginalnie w niej .

Potem nadszedl czas na zmiane gdyz K20 zabijalo civica ( nie wspominajac o rdzy na nadkolach i podlodze ) na Alfa Romeo 146 ti 2.0 turbo Painfarina Edition . Bardzo fajne .

Nastepnie przyszla zmiana gdyz Alfa mialem drobny wypadeczek ( czolowka z zaspanym turysta ) na Renault Megan 1.5 diselek . Spalanie genialne w tym aucie .

No a teraz jest Ford Mondeo 1.8 LX .

Co bedzie nastepne na pewno Volvo .

post-820-0-26014900-1330934967_thumb.jpg

post-820-0-40731700-1330935180_thumb.jpg

post-820-0-06632300-1330935341_thumb.jpg

post-820-0-07700900-1330935450_thumb.jpg

post-820-0-96053000-1330935606_thumb.jpg

Edytowane przez Men-F-is

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ooo :)

Na kładzie fajnie się zapieprza :D jechałem na bodajże "gryzli" 300 bodajże :D albo więcej nie pamiętam :D Ale fajnego kopa miało :D A po polach mmrrrr się aż skakało :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm ... no pewnie że wiem jak wygląda, bardzo fajne autko :) i że tak napisze kolorek autka też fajny:) Nawet bardzo :)

że tak napisze dF lubisz sie lansować :) i wiem że uwielbiasz samochody:D i szybką jazde:) Tylko "chciałabym"( ty wiesz o co chodzi) xd

abyś uważał na siebie jak pomykasz tym autkiem:) No i oczywiscie jak by ci sie nudzilo to zapraszam na przejażdzke do Płocka :) Wsumie moze az tak daleko nie masz:D .. no może jednak troszke:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo kurcze! Widzę, że co niektórzy wysoko celują w tych swoich wymarzonych autkach ;d Ja jestem nieco przyziemny i zawsze kalkuluje co bym chciał mieć i czym chciał bym jeździć na co dzień, a co chciał bym tylko dla zaspokojenia własnej ciekawości obejrzeć i jedynie się przejechać (jedna sprawa kupić... druga to utrzymać...) No więc... Obecnie dyplomowany technik mechanik jeździ Oplem Astra II 1.8 16V ;d Benzyniak z 99r. / 115KM więc patrząc na gabaryty tego zgrabnego hatchbacka proszę mi uwierzyć na słowo, że zbiera się całkiem nieźle - bardzo dynamiczny samochodzik, a ja lubię czasem po prostej wdepnąć głębiej pedał gazu w podłogę ;d Hmmm, co tam jeszcze... ABS, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klima, centralny zamek, alufelgi, poduszka powietrzna, ASR, radio / CD (porządne nagłośnienie - moja zasługa ;d), wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka (zajebisty odcień ;d), tempomat, światła przeciwmgłowe i to co mi się najbardziej podoba w środku to bajerancka wielofunkcyjna kierownica ;d Jeżeli chodzi o średnie spalanie to 8.0l choć nie ukrywam jak to wcześniej napisałem, jeżdżę dość dynamicznie, ale... biorąc pod uwagę wykonanie, sam motor i oczywiście cenę to wydaje mi się ów opelek w miarę ekonomicznym rozwiązaniem (oczywiście pod warunkiem, że cena benzyny w dalszym ciągu nie będzie systematycznie wzrastać ;d) Zastanawiając się nad kolejnym autkiem mam w głowie jakieś większe BMW z serii X ale to bardzo odległe założenia ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dF^ cudo ^^ z takiego silnika 190KM Wyciągnąć bajka :D A ile za to cacko chcesz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękny ! :)

Pod maską też pewnie ma swoje...

Będziesz potrzebował części do seata - służę pomocą :)

Szerokości ! ! !

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oooo ładny :P Ja sie nie chwale bo niema czym :P aczkolwiek pokaze go u mnie w profilu na fb jest ==> https://www.facebook....maciejewski.52

A mam zamiar sobie kupic w przyszlkym roku cos takiego zielona albo czarna :D

1239047921.jpg

Edytowane przez kociemba13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi