Skocz do zawartości
kojak.

Pytanie na dziś #46

Rekomendowane odpowiedzi

GTX TITAN X SLI X4 i parę innych fajnych części... a tak po za tym fajnie było by mieć na chacie Barrett M82 z pakietem amunicji na parę lat.

A no i zapomniał bym o najważniejszym czyli o dziewczynie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest coś co bardzo bym chciał ale nie chcę o tym mówić. Z rzeczy materialnych było by to pewnie BMW e39 M5 z zapasem Pb ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Wesoly napisał:

Jest coś co bardzo bym chciał ale nie chcę o tym mówić. Z rzeczy materialnych było by to pewnie BMW e39 M5 z zapasem Pb ;)

Polecam już bardziej E39 B10 Alpina. Cudo techniki. Cena około 150k pln na giełdzie klasyków. Lepiej podkręcona niż M5. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, VRSDaro napisał:

Polecam już bardziej E39 B10 Alpina. Cudo techniki. Cena około 150k pln na giełdzie klasyków. Lepiej podkręcona niż M5. 

Alpina do mnie niestety  nie przemawia ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zamieszkać z moją dziewczyną, lecz powód przez który nie mogę to zrobić tutaj już padł, mianowicie powód finansowy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..