Skocz do zawartości
Czarny:D

O w mordę :o

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,cześć czołem jestem Szymon, mam 18 lat aktualnie nie gram na żadnym serwerze. Mniejsza :)

Ogólnie 4af... wow jestem mile zaskoczony, trafiłem tu teraz przypadkiem a kiedyś przesiadywałem tu każdą wolną chwilę, odpaliłem chwilę temu steama, oglądam zrzuty ekranu i tu screen z cs go z wielkim napisałem "4af.pl <3" to aż musiałem wygooglować i tak trafiłem tu znowu i chyba na długo :) Może mnie ktoś pamięta,kiedyś chyba kimś tu byłem, albo adminem albo w ubteam albo redaktorem ... hmm nie pamiętam heh, nawet już nie pamiętam kiedy to było, ale konto od 2015 roku więc dawno dawno.... Ja pamiętam kilka osób, chociaż oni mnie pewnie nie :) Pozdro dla tych których kojarzę, MyisioPysio,Krata,Chemiczny,Tonny,Haxiu jeśli tu grasz i pozdro dla wszystkich innych :) Gdzieś w serduszku mam nadzieje że ktoś pamięta mnie heh, Pewnie w przyszłości postaram się o jakieś rangi, zawitam na serwerach cs go, popiszę coś w działach redakcyjnych no zobaczymy, Może dostanę starą gwardię, pomarzyć można. To Tyle dzięki i pozdrawiam :)

Edytowane przez Czarny:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Pamiętamy, pamiętamy :) Cieszę się, że nas odnalazłeś po 2-3 latach, jak to mówią powrót "na stare śmieci". Jak widzisz trochę się zmieniło wizualnie i zmieniać nadal będzie, aczkolwiek ludzie i serwery są jeszcze bardziej wspaniali, więc na pewno znajdziesz swój serwer. Pamiętam też, że trochę narozrabiałeś, ale nie było to na tyle straszne żebym to publicznie Ci wypominał.

Życzę mile spędzonego czasu i dobrego umiejscowienia się na naszym podwórku.

Pozdr,
Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..