Skocz do zawartości
xeNovski

Filmik na urodziny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie dodac temat z zapytaniem wiec pisze tutaj :D

Mianowicie jest jakiś program do montowania filmikow ? Chciałbym zrobić filmik z przeskakującymi zdjęciami i co jakiś  czas inna muzyka w tle ? Jest coś takiego ? I w miare latwe w obsłudze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałam z Camtasia Studio, ale żeby on był super łatwy w obsłudze to nie powiem... Chociaż chyba warto chwilę dłużej poświęcić i uzyskać zaskakująco fajne efekty :) Kilka poradników na YT co do obsługi też jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Windows movie maker. Dużo opcji nie ma, ale jest łatwy w obsłudze i jest od razu z Windowsem. Montuje na nim proste filmy już kilka lat :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje całkowicie darmowe rozwiązanie - Blender.

Nie jest tak bardzo skomplikowany na jakiego wygląda. Po obejrzeniu poradnika czy dwóch wszystko będzie jasne. Nie jest to program co prawda w pełni do montażu ale oferuje o wiele więcej opcji niż WMM oraz jest W PEŁNI DARMOWY.

Z innych polecam darmową wersję produktu Magix, prostrzy i stworzony bezpośrednio do montowania.

Albo jak myślę dla Ciebie najlepszym wyborem będzie darmowa edycja Corel Video Studio. Ma ona pewne ograniczenia ale Tobie w zupełności wystarczy.

Pozdrawiam /\AwsD/\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | 4AF.PL

logo.png.9f1f1f8efc38e16418c7911ceb282591.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..