Skocz do zawartości
Kr!me

Config na wiecej FPS

Rekomendowane odpowiedzi

By zwiększyć fps'y stworzyłem na własny użytek config który mi to zapewnia, gdyż dają mi średnio 30 fps* więcej. Komendy które niżej zamieszczę trzeba skopiować do notatnika. Następnie zapisujemy go jako userconfig.cfg, i zapisujemy go w naszym folderze z grą:
counter-strike/cstrike_polish/
lub dla wersji z angielską wersją
counter-strike/cstrike/.
Ostatnim krokiem będzie wejście do config.cfg (...counter-strike/cstrike_polish/config.cfg) by na końcu komend dopisać komendę "exec userconfig.cfg", dzięki której komendy z userconfig będą się ładowały za każdym razem gdy będziemy włączać grę.

!!UWAGA!!
Mój config pogarsza wygląd gry. Nie ma krwi i śladów po kulach w ścianach. Jest także znaczne rozmycie na dalekich odległościach, nie występuje pogoda (np. na mapie aztec nie pada deszcz). By powrócić do starych opcji, wystarczy usunąć userconfig.cfg
NIE WIEM CZY KOMENDY SĄ DOZWOLONE W LIGACH (ESL, GB)

KOMENDY:

mp_decals 0
cl_himodels 0
gl_keeptjunctions 0
gl_clear 0
gl_cull 1
gl_lightholes 0
gl_ztrick 1
r_detailtextures 0
r_mmx 1
violence_ablood 0
violence_hblood 0
violence_agibs 0
violence_hgibs 0
cl_shadows 0
cl_minmodels 1
d_sprites 0
fastsprites 1
gl_playermip 1
gl_texturemode Bilinear
cl_weather 0
cd_fps 0
max_shells 0
max_smokepuffs 0
rate 25000
ex_interp 0.01
cl_updaterate 100
cl_cmdrate 100
cl_rate 25000
gl_round_down 1
brightness "3"

Źródło: http://cserwer.pl/topic/23518-cfg-zwiekszajacy-fps/
Wklejam ten poradnik poneiwaz naprawde pomaga i zwieksza FPS o 20-30 FPS, moze sie wam przyda. :)

Edytowane przez Kr!me

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na steam wystarczy w video zaznaczyc wylacznie 2 opcje ostatnie i odznaczyc cala reszte aczkolwiek pogoda rowniez znika wg cfg;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi