Skocz do zawartości
CRODI1234

Kandydatura na admina CRODIII

Rekomendowane odpowiedzi

1) Swój nick na którym grasz na serwerze: CRODIII

2) Podaj swój wiek: 16 

3) Podaj swój staż w CS GO: 2200 h 

4) Podaj swój staż na serwerze(link do gametracker mile widziany): 28h https://www.gametracker.com/player/CRODIII/193.33.176.56:28070/

5) Podaj swoje SteamID: STEAM_0:1:160576473

6) Znajomość i doświadczenie w SourceMOD ( 1-10 ): 3

7) Podaj jakieś przekonywujące argumenty na to, że będzie z Ciebie DUŻY pożytek jako przyszły admin: Byłem adminem kilka miesięcy na tym serwerze + około roku na 1v1 i nie było żadnych problemów, jestem aktywnym i pomocnym graczem oraz mam dobry kontakt z adminami jak i graczami.

8) Dodatkowe informacje (możesz dopisać coś od siebie by zwiększyć swoje szanse) - nieobowiązkowe : Mam na imię Mateusz i lubię sport. Chodzę do technikum informatycznego oraz moją pasją  są motocykle głównie cross/enduro oraz sportowy.

9) Czy przeczytałeś i akceptujesz regulamin serwera?:  Tak,zapoznałem się i akceptuję

Edytowane przez CRODI1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jestem na NIE

Krótko i na temat może jesteś znany i byłeś adminem ale w twoja aktywność w ostatnim tygodniu jest troche mała, nagle zacząłeś gać i już chcesz admina kto wie czy ci się zaraz nie odechce grać. Popraw aktywność, na razie jestem  na nie.

#EDIT: Zmieniam zdanie poprawiłeś aktywność na serwerze jak i widziałem jak się zachowujesz na serwerze ostatecznie jestem na TAK.

Edytowane przez MrLuz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

przyjęty na okres próbny (7 dni).

Pozdrawiam Bicuś v2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..