Skocz do zawartości
Chelios

przyjęty: Kandydatura na admina - Chelios

Rekomendowane odpowiedzi

1) Swój nick na którym grasz na serwerze: Chelios
2) Podaj swój wiek: 16
3) Podaj swój staż w CS GO: 1400h 

4) Podaj swój staż na serwerze(link do gametracker mile widziany): https://www.gametracker.com/player/Chelios/193.33.176.56:28070/  

5) Podaj swoje SteamID: STEAM_1:1:159200591
6) Znajomość i doświadczenie w SourceMOD ( 1-10 ): 3-10
7) Podaj jakieś przekonywujące argumenty na to, że będzie z Ciebie DUŻY pożytek jako przyszły admin: Byłem adminem do nie dawna,zabrano mi go z powodu mojego wyjazdu na wakacje, ludzie mnie dobrze znają admini również , wypowiadam się na forum kiedy trzeba,wykonuję to co do mnie należy.
8) Dodatkowe informacje (możesz dopisać coś od siebie by zwiększyć swoje szanse) - nieobowiązkowe : Mam na imię Iwo jestem życzliwy,koleżeński . Lubię pomagać i dawać porady. Wykonuję "robotę" w 100%. Interesuję się e sportem i informatyką na szeroką skale

9) Czy przeczytałeś i akceptujesz regulamin serwera?: Tak przeczytałem i akceptuję

POZDRAWIAM

Chelios

Edytowane przez Sebox
Red tylko dla administracji forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało  ZAAKCEPTOWANE

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami ekipa

logo.png.58a6cc4b2e4d0e3f4425192e5cf914c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.