Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  49 klubowiczów

Piffu

Kręciłem się razem z nim [*]

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego by tu zacząć... Kilka miesięcy temu dostałem swojego własnego fidget spinnera! [Nie wiesz co to jest? Kliknij!] Gdy pierwszy raz nim zakręciłem wiedziałem już, że będę go obracał przez całe życie. Spędzaliśmy razem cudowne chwile. 

Czasami nieumyślnie dopuszczałem się okrucieństwa przeciwko niemu czyli np: przez przypadek upuściłem go z dłoni... czasami nawet wyjmowałem mu ciężarki żeby przełożyć do innej dziurki ^^ Niestety kilka razy potraktowałem go tak źle, że postanowił pęknąć w kilku miejscach. Myślałem, że nic mu nie będzie... Miałem nadzieje, że zapomni o moich złych czynach i pozwoli dalej sobą kręcić, ale niestety dzisiejszy dzień był inny.

Tak jak każdego ranka obudziłem się, poszedłem zjeść śniadanie i zasiadłem przy moim biurku. Zauważyłem, że leży na nim spinner, więc kilka nim razy zakręciłem. Po kilku obrotach nie wytrzymał... Złamała mu się rączka... Nie wiem co z sobą zrobić. Był on dla mnie całym życiem. Chyba popadłem w depresje...

[*]

21100164_1507113329350897_939410787_n.thumb.png.cd088879c2fa4ad88991405e0161c4c5.png

Był on trochę obdarty przez częste upadki, ale myślałem, że to znosił... 

Przepraszam spinnerze zawiodłem Cie [*]

Pomóżcie mi proszę.

Edytowane przez Piffu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanówmy się nad wszystkimi spinnerami, po co one istnieją. 
Istnieje wiele mitów, jako by spinner działał jak zabijacz czasu lub też głupia zabawka. Niemniej jednak jedyną prawdą jest, że spinner pomaga z autyzmem. 
Myślę, że kolejnym nieznanym faktem jest to, że to właśnie spinner wybiera swojego właściciela, a nie na odwrót, aby pomoć mu z walką z tą chorobą.
Jeżeli jedno z ramion twojego spinera w jakikolwiek sposób pękło, jest to bardzo ważny znak od spinnera dla ciebie drogi @Piffu
Spiner pokazuje ci w ten sposób, że już go więcej nie potrzebujesz i jest przekonany o twojej zaradności jak i o tym, że twoja choroba ustała w znacznym stopniu. 

Może akceptacja tego nie należy do prostych, ale wielu z nas już dało rade!

Tutaj widzisz mojego spinnera, dałem rade i już od 2 miesięcy nie musiałem niczym kręcić :)

eb05cd14-51d9-44b2-8417-a072b93e86d4.jpg

Jeżeli jednak nadal będziesz potrzebował pomocy, napisz o swoich uczuciach - jesteśmy tutaj dla ciebie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest nam niezmiernie miło, że podzieliłeś się swoim problemem. 

Czas na pomoc dla Ciebie został przedłużony do 24h od godziny utworzenia posta.

Pozdrawiamy Ekipa "Pomoc"

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.