Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

sectorrr

sectorrr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: sectorrrr
Imie: Patryk
STEAM_ID: STEAM_0:0:181801840
Micro: Trust Starzz
LINK GT:  https://www.gametracker.com/player/sectorrrr/79.133.216.76:27027/
Skladka/msc: Bez większych problemów 
Od siebie: Cześć, mam na imię Patryk, jestem graczem na serwerze COD, gdyż lubię ten serwer i bywam tam często postanowiłem napisać to podanie o admina. Adminem w CS'ie juz kiedyś byłem, na serwerze 4maps przez okres około 6 miesięcy lecz sieć upadała i zrezygnowałem jak duża część innych adminów. Rok temu miałem przyjemność być adminem na serwerze JailBreak przez około 4 miesiące lecz również zrezygnowałem przez patologie która była na serwerze, wywoływana przez innych kolegów adminów. Na serwerze jestem w stanie grać 3 do 6 godzin dziennie. Napisałem to podanie głównie by pomagać graczom i mieć wpływ na cheaterów na serwerze bo napewno będą się pojawiać, jestem chętny do pomocy ;> Pozdrawiam ~sectorrr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie ładne, admini potrzebni, aczkolwiek jestem na nie.

Nick: sectorrr

Steam_ID: 0:0:181801840

VAC: ZBANOWANY!

Konto od: 4 sierpnia 2016

Nie ważne kto czitował, nawet mógł to być Twój pies, ban to ban.

Edytowane przez Ruska wódka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że nie niczym się nie obronie, lecz VAC'a dostałem w śmieszny sposób, pożyczyłem konto dla kolegi a on cheatował w CS:GO, od tej pory nikomu nie pożyczam konta.599c3cec5a6f0_Beztytuu.thumb.png.aa18fb854c3247e81d98f2e71333821a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..