Skocz do zawartości

Chemiczny ALi

[ CS 1.6 ] ~ Mecz nr 1: ADMINI FFA vs ADMINI DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Admini serwerów 1.6

Tak jak niedawno zapowiadałem, w sierpniu odbędzie się pierwszy mecz adminów serwerów FFA oraz ONLY DD2.

Nie walczymy o jakieś specjalne nagrody lub dodatkowe przywileje - pierwszy mecz ma na celu sprawdzenie sił i umiejętności osób sprawujących administracje na obydwu serwerach oraz ma na celu zintegrowanie adminów jednego podwórka.

Jeśli mecz odbędzie się sprawnie, bezkonfliktowo i walka będzie uczciwa, tego typu mecze będą odbywały się częściej i możliwe że o nagrody np. środki na reklamę.

WSTĘPNA DATA 1 MECZU:  Niedziela 20.08.2017 ~godz. 20:30 - 21:00 na ts.4af.pl

>> KILKA PODSTAWOWYCH ZASAD:

1. Gra ma być 4fun oraz fair play, wszelkie próby konfliktów między adminami przed/po lub w trakcie meczu będą karane.

2. Mecz może się odbywać tylko w trybie 5vs5, 6vs6 lub 7vs7  w zależności od zainteresowania i zapisów Adminów. W przeciwnym razie mecz się nie odbędzie.

3. W każdym meczu musi brać udział kapitan drużyny, czyli przynajmniej 1 z właścicieli/opiekunów danego serwera.

4. W każdym meczu musi brać udział przynajmniej 1 kobieta w każdym teamie.

5. Mecz odbywa się na 2 mapach po 15 rund z każdej stron. Każdy team wskazuje swoją mapę. Mapy klasyczne, standardowe w CS 1.6.

6. Mecz odbędzie się na naszym serwerze MIXOWYM tj. [ Meczykownia IP: 80.72.41.214:27055 ], na którym będzie również sędzia, czyli ja.

7. Podczas meczu będą możliwe zmiany gracz - brak limitu zmian.

8. Warunkiem wzięcia udziału admina jest staż adminowski na danym serwerze minimum 2 tygodnie.

9. Na meczu będzie obecne również HLTV, a więc będzie możliwość oglądania meczu przez pozostałych graczy i użytkowników.

ZAPISY OSÓB NA PIERWSZY MECZ 20.08.2017 - ZAPISY PRZEZ WŁAŚCICIELA SERWERA - będę dopisywał na bieżąco

* TEAM ADMINI FFA: (mapa de_... )

1. @Zduniu

2. @PoP

3. @fabotti~

4. @ajzZ

5. @schiza

6. @Dorcia

7. ...           <--- właściciel

* TEAM ADMINI DD2 (mapa de_...)

1. @SainT

2. @pyndzel!

3. ...

4. ...

5. ...

6. ...

7. ...

UWAGA !! WSZELKIE ZMIANY / SUGESTIE / PROPOZYCJE DOPISANIA PUNKTÓW DO ZASAD GRY PROSZĘ KIEROWAĆ BEZPOŚREDNIO DO MNIE.

Czekam na zgłoszenia,

Pozdrawiam,

Chemik

gdziekolwiek jestes.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, VRSDaro napisał:

Łatwiej byłoby wymienić jakie mapy wchodzą w standardowe. Dla FFA standardem może być cheatau np. 

OK, napiszę później mapy do wyboru.

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego, że w tym czasie będę w drodze do Chorwacji to chciałbym już teraz życzyć wszystkim miłej zabawy przy tejże rywalizacji :) Żałuję, że nie będę mógł stanąć do walki po stronie "mojego" serwera jako opiekun, lecz mam nadzieję, że może w przyszłości uda mi się jeszcze powalczyć :P

Good luck & Have fun!, Niech wygra lepszy!

czyli MY :D

Pozdrawiam polaczekkkkkkkkkk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reprezentacja FFA:

Kapitanowie: @kojak., @Brzydki Zly i Szczery (do wyboru do koloru)

Podstawowy skład:

1. @Zduniu

2. @PoP

3. @schiza

4. @fabotti~

5. @ajzZ

6. Kapitan

7. @VRSDaro albo inna kobietka, którą na dniach zorganizuję (oczywiście @Dorcia, @Agata lub @`BeBe ♥)

Rezerwy/ drugi skład:

1. Kapitan

2. @VRSDaro

3. @Xeron

4. @`BeBe ♥

5. @Agata

6. @erQ~

7. @Kabi

8. @Bialo-Czerwony

9. @kill_,

10. @Mrowka

11. ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę zaproponować wzbogacmy to (jak liga mistrzów i liga europy) drugie rezerwowe reprezentację tez niech powalczą między sobą a na koniec super puchar drużyna mistrzow kontra drużyna rezerwowych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 9.08.2017 o 20:40, Brzydki Zly i Szczery napisał:

dla różnorodności można zapodać też np następną ustawkę na klasykach z hostami typu backalley havana siege(troche jednostronna ale ujdzie) wszystko do uzgodnienia

O następnej ustawce pomyślimy po tym jak odbędzie się pierwsza - jeśli się odbędzie. Wszystko zależy od tego jak sprawnie pójdzie, po tym będziemy mogli wyciągnąć wnioski i propozycje na kolejne rozgrywki np. na mapie cs_...

23 godziny temu, Bialo-Czerwony napisał:

Ja mogę zaproponować wzbogacmy to (jak liga mistrzów i liga europy) drugie rezerwowe reprezentację tez niech powalczą między sobą a na koniec super puchar drużyna mistrzow kontra drużyna rezerwowych :)

Nie będziemy nic takiego robić, nie wiemy jeszcze czy to się uda tak jakbyśmy chcieli, wiec nie kombinujmy z drugimi składami. Właściciele serwera ustalają kto ma grać, ewentualnie w trakcie meczu można będzie robić zmiany.

6 godzin temu, fabotti~ napisał:

Pierw moze jakis mix treningowy glownym skladem bo ffa to nie to samo co mix

Jak chcecie to grajcie sobie mixy treningowe, nikt wam nie broni, serwer do mixów jest do waszej dyspozycji. Macie 10 dni na przygotowanie się, zgranie, omówienie szczegółów itd - róbcie co chcecie, spotykamy się 20.08

Z racji, że jest to pierwszy tego typu mecz, musimy go zagrać na najbardziej znanych mapach. Później będziemy urozmaicać i kombinować:

MAPY DO WYBORU DLA OBU DRUŻYN:

de_dust2,

de_inferno,

de_tuscan,

de_mirage,

de_train,

de_nuke,

Proszę o informacje od kapitanów jaką mapę mam wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie pytanie czy będzie możliwość żeby oglądać meczyk po przez HLTV ??? To by było ciekawe... Normalnie jak spotkanie tytanów... 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Napisane masz jak byk... "Na meczu będzie obecne również HLTV, a więc będzie możliwość oglądania meczu przez pozostałych graczy i użytkowników"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Xeron, oczywiście będzie taka możliwość, każdy będzie mógł oglądać "pojedynek tytanów" ...

Zapraszam jutro na TS.

Chem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podajcie mapy i składy na PW, jutro uzupełnię. Zanim jednak przystąpimy to rozgrywki spotkamy się na TS.

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dzisiejszy mecz Adminów FFA vs DD2 zostaje odwołany. Chciałbym rzec - przełożony na inny termin, ale to zależy od sytuacji jaka będzie miała miejsce w przyszłych relacjach między dwoma serwerami.

Powodów odwołania tego wydarzenia nie będę publicznie tutaj opisywał.

Wracamy do mixów 4af.

Pozdrawiam

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi