Skocz do zawartości
sebolonardo

zamknięty: Skarga na administatora - Mikey

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick oskarżającego: x_

2.Nick oskarżonego: Mikey

3. Data i godzina zdarzenia: 1 sierpnia, ok. 14:30 

4. Opis skargi:Mikey wszedł ze swoimi kolegami i zaczęła się rozmowa jakby byli na jakimś tsie. Nie było słychać niczego oprócz ich gadania. Powiedziałem żeby się uciszyli no ale mnie zignorowali. Napisałem do Cheliosa żeby zmutował Mikeya i jego kolegów bo nie da się grać. Chelios przeszedł do nas i zwrócił uwagę Mikeyowi, a ten wyleciał do niego z tekstem "chyba Ci dziewczyna nie dała". Poza tym, Mikey nie mutuje swoich kolegów, którzy mają poniżej 16 lat i nie mają mutacji. 

5. Dowody: Mam tylko świadka, Cheliosa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze z kolegą a nie ze znajomymi, z tym tekstem to żartobliwie , jakoś dla innych grczy nie przeszkadzało, ostanie mój kolega ma szączone 16 lat i przeszedł mutację . I nwm skoro dla cb może przeszkadzało to sam mnie i mojego kolegę mogłeś zmutować więc proszę nie rób z siebie pokrzywdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na serwerze po czym poszedł Mikey do przeciwnej drużyny do kolegów (słyszałem 3 osoby w tym Mikey) gdzie za 3 min napisał x_ do mnie na pw żebym ich zmutował.Wchodzę do nich a tam "Targowisko",nie słychać nic oprócz ich gadania.Zwróciłem uwagę Mikey'owi a on do mnie "chyba Ci dziewczyna nie dała" więc go wyrzuciłem z serwera tłumacząc  co źle zrobił. Potwierdzam wydarzenie opisane przez oskarżającego

Pozdrawiam. @Chelios

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No okey nie chiałbym stracić admina jeżeli popełniłem błąd to przepraszam x_ i przepraszam administracje za złamanie regulaminu obiecuję że więcej takie czyny nie zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mikey12,

Tobie należy się lincz za to,w jaki sposób się odezwałeś do Cheliosa. "Dziewczyna Ci nie dała"? No człowieku. 

Sprawa druga to powód skargi. Czat głosowy na serwerze nie jest ani moją ani Twoją ani nikogo z Nas własnością. Jak wszystko w CS-ie,ma on swoje konkretne zadanie. Patrz,teamspeak nic nie kosztuje a tak może ułatwić życie Tobie i wszystkim innym ludziom. Korzystaj z niego na drugi raz. 

Dnia 2.08.2017 o 23:38, Mikey12 napisał:

nie chiałbym stracić admina

Nie stracisz. Ale będziesz na cienkiej czerwonej linii. Przekroczenie jej skutkować będzie dobrze wiesz czym. 

Podsumowując.

Skarga zostaje przyjęta,Mikey otrzymuje ostatnią szansę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami ekipa

logo.png.58a6cc4b2e4d0e3f4425192e5cf914c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.