Skocz do zawartości

Chemiczny ALi

|>> ZMIANY, NOWOŚCI, ZAPOWIEDZI, INFORMACJE <<|>> 1 sierpień 2017 !!

Rekomendowane odpowiedzi

Jako 1 NS z listy konto steam z cs 1.6 wygrywa @GaRee.

Z racji gdyż ponieważ iż każdy admin posiada z automatu svipa a całe top15 za czynny udział w konkursie ma go otrzymać zerknę w listę i odpowiednie osoby zostaną wyszczególnione oraz obdarowane.

Rbk +
Kabi +
Nojq +
Garee - konto 1.6
A>D>H>D ns
harveyyy ns ban
Cola +
Ghost. +
Nemezis +
gapciu 
CZ0 . +
p0nury +
Baba O'Riley | mawpa
EmerytBC +
RymCymCym :) +

Edytowane przez Brzydki Zly i Szczery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję @PoP za walkę do ostatniego dnia ! Naprawdę ciekawy pojedynek . Po nagrodę się zgłoszę na dniach @Chemiczny ALi tak jak rozmawialiśmy :)  . Gratuluję też innym wygranym i zapraszam do brania udziału w kolejnych konkursach , pamiętajcie jest warto i jest o co walczyć .

pozdrawiam schizaaaaaa./

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie

W nawiązaniu do pierwszego posta w tym temacie, informuje o nowościach, które pojawiają i pojawią się na dniach na forum i siedzi:

1) NOWY SERWER W CS:GO ONLY AWP: 188.165.21.245:27335  - już dziś widoczne ruchy na serwerze. Zapraszam do przetestowania ;) Osoby opiekujące się serwerem to @Fabiank oraz @AwsD. Otwarta furtka do współpracy

2) NOWY SERWER 1.6 -> 3MAPS: 91.224.117.41:27015  -  3 mapy to: de_dust2, de_inferno, de_tuscan. Opiekę nad nowym serwerem podejmą: @SainT, @Mr.K oraz @Zegarmistrz Swiata.

Na dniach rusza mocna reklama na cssetti.  Osoby chętne do współpracy z serwerem mile widziane :)

3) NOWY SERWER COD MOD w 1.6 -> Reaktywacja starego serwera na nowym IP, nowe pluginy, nowy właściciel. Osobą zajmującą się nowym COD MODEM jest nowa osoba na forum: @cornelioous. Serwer rusza na dniach, szczegóły niebawem. UWAGA! Chętne osoby, które chciałyby współpracować jako Opiekun, bądź Admin serwera zapraszam na pw.

------------

4) Nowym członkiem ekipy UBT został @DarkvTen, gratuluję :) Czeka nas jeszcze krótka rozmowa, mam nadzieję że będzie nam się dobrze współpracowało :)

MIŁEGO WEEKENDU :)

ballert bruder.jpg

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie,

Tak wiem moja nazwa na pierwszy rzut oka jest fejkowa... kiedyś bylem pod nickiem cornelioous i moze od razu do ekipy prosilbym o zmiane nicku na forum :D

Mam nadzieje ze będzie sie fajne z Wami pracowalo, kontakt do mnie w razie W znajdziecie u mnie na profilu lub pod steamem: cornelioous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi