Skocz do zawartości

Chemiczny ALi

|>> ZMIANY, NOWOŚCI, ZAPOWIEDZI, INFORMACJE <<| do wszystkich użytkowników 4af ~~ WAKACJE 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając to, czuję się bardzo wyjątkowo, że mam możliwość współtwożenia czegoś takiego. Zaszczytem jest też dokladanie własnej cegiełki do 4af i obserwowanie jak z dnia na dzien wszystko się zmienia i rozwija. 

Życze miłej zabawy osobą wybierającym się na zlot :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że zlot tak daleko ode mnie, ale cóż, może kiedyś i nad morzem coś będzie :P

Życzę kolejnych 10 lat niezmiennej atmosfery, cierpliwości, dobrej współpracy i organizacji.

Najbardziej mnie zaciekawiły zmiany w dziale redakcyjnym... coś nowego będzie? Zmieniona organizacja pracy? VIPy za systematyczne artykuły i inne prace? Mnie to tam kręci :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JUHU JUHU, w końcu nie będę zwykłym szarakiem świecącym się na szaro ;]. Fajnie trzeba rozwijać i ulepszać jakość sieci serwerów ,, jak tylko się da. Wyróżnienia powinny motywować, przynajmniej tak być powinno. Co do zjazdów, to udanej zabawy Wam życzę, pełnej nie zapomnianych przeżyć, bo po to chyba się tam spotykacie. Chciałbym tylko zaznaczyć że niektórzy nie mają wakacji bo ciężko pracują i to po 12 godzin, a z urlopami wbrew pozorom w wakacje , to nie taka prosta sprawa. Mam nadzieję że spotkają mnie czasy, w ktorych osobiście chociaż poznam "garstkę" z Was (znajomości nigdy za mało ). Tak więc jeszcze raz wypoczejta, i wracajta cało i zdrowo z tych ekipowych jak i prywatnych wakacji. Pozdrawiam. k0m

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Chciałbym podziękować za przyznanie rangi "Przyjaciel 4AF", chociaż nie wiem czym sobie na to zasłużyłem. Jako, że na 10-lecie zapowiada się ciekawy zlot zostaje mi życzyć miłej zabawy, gdyż sam  niestety z przyczyn wyższych nie będę mógł się na nim pojawić. Mam za to nadzieje, że kiedyś przyjdzie mi spotkać osobiście społeczność 4AF.

Wyjeżdżającym na urlopy życzę miłego wypoczynku oraz bezpiecznego powrotu.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z racji, że na chatboxie przelatuje wszystko z góry na dół tak szybko ze po pewnym czasie znika i moglibyście nie zauważyć tego co tam napisałam, pozwoliłam sobie napisać po raz kolejny :D Jeszcze raz bardzo dziękuję za zmieniony mi kolorek i przyznaną mi rangę Przyjaciel 4AF <3 ^^

Mam nadzieję, że na TS nie długo dostanę przyjaciela? ; d 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta