Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Ubern pamiętaj, że jak ktoś nie ma własnego życia interesuje się innym. Wymieniona przez Ciebie osoba niestety poza internetem u siebie na wsi nie posiada nic, a o jakiejkolwiek kulturze nie wspomnę. Nie rozmawialiśmy za wiele ale życzę Tobie powodzonka w życiu i rozwijania pasji co do jednośladów. Sam w tym siedziałem tylko pamiętaj, że wszystko jest dla ludzi tylko z głową! Jak już wszystko ogarniesz przy CBR125 i o ile masz prawko kategorii A to kolejnym fajnym "koniem" jest CBR600 F4i lub RR. Lekkie i fajnie się zbiera ;) miałem to wiem. 

Salut!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kufa @Ubern nie odwalaj szopek tylko miej wyj***ne na takich ludzi ;v. Pamiętaj jak gadają albo wspominają o tobie to znaczy że sami mają mało ciekawe życie i muszą się dowartościować w inny sposób ;v. Ja tak robię cały czas i żyje normalnie :)

A i jeszcze dodam że fajnie się z tobą gadało mam nadzieje, że jeszcze coś tam pogadamy. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz czytając co napisałeś uważam, że przyda Ci się złapać trochę dystans do pewnych spraw. Szkoda tracić kogoś takiego jak Ty, zwłaszcza że jesteś  o wiele dłużej tu niż ja i myślę, że przyda Ci się chwila spokoju. Sposób w jaki się żegnasz jest mało wysublimowany i mogłeś to zrobić w bardziej dorosły sposób To tyle szkoda i powodzenia. Może jeszcze wrócisz.

Edytowane przez SainT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak tak tak nie masz na kogo zrzucić winy, zrzuc na Alicję. Klasyk, nie moglo byc inaczej. Może i jestem wredna ale cofnij się kilka dni wstecz kilka tygodni wstecz jak Ty się zachowywałes. Jak starałes się za wszelką cenę wzbudzić we wszystkich takie poczucie ze Cyrus wszystko olal i po twoim odejściu będzie koniec serwera. Boli jak zobaczyłes  ze sobie radzi bez Ciebie co? Psycha nie wytrzymuje następuje płacz i lament na forum. Nie wiem co robi tam moje imię jak nigdy z Tobą nie rozmawiałam a napisałam tylko 2 zdania w Twoim kierunku. Nie znam Cie, nie wiem kim jestes i jakos szczegolnie sie tym nie interesowalam, ale oczywiście przyjmuje na siebie to pożegnanie bo to na 100% moja zasługa.

Sory za taki słaby post, ale nie chce mi się jakoś szczególnie tego komentować bo chłop wróci za 2 dni.

PS: sory za interpunkcje ale pisze z telefonu.

Pozdrawiam i całuje 

Alicja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pssst.. poza forum, mamy też prawdziwy świat. Często do niego uciekam pocieszyć się słońcem, burzami, przyrodą. Korzystam z dobrodziejstw kultury, a nie tylko techniki. Czasami myślę sobie jak mały jestem na tym świecie, ale jak wiele w świecie mogę zrobić. Nie koniecznie dla wszystkich, ale po prostu dla siebie. Dlatego jak widzę, że coś mnie wkurwia, to albo stawiam temu czoła z klasą, albo to olewam. Po kij się złościć? Robić z siebie ofiarę? Pisać publiczne pożegnania? I jeszcze dodajesz "może kiedyś wrócę". Super łaskę nam robisz. Dziękujemy za Twoją wyrozumiałość i to, że w przyszłości rozpatrzysz ewentualny powrót! Już idę pa fajerwerki! 
Przejrzyj na oczy @Ubern. Takie rzeczy możesz robić z klasą, wtedy ludzie będą inaczej patrzyli na Twoje odejście. Może nawet by czekali na Twój powrót. Po przeczytaniu tych wypocin mam wrażenie, że przez 4 lata spędzone u nas jedynie urosłeś, a dzieckiem pozostałeś.

Trzymaj się!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obliv trochę zrozumienia dla tego chłopaka , jest mlody troche wybuchł ,ma do tego pelne prawo, zeby miec gorszy dzien. Szczegolnie ze do wiekszosci spraw bardziej sie przyczynil niz dal plamę. Chcial wylać flustracje publicznie , to zrobil to , moim zdaniem nawet to lepiej , bo powiedzial wszystkim co mysli, a nie siedzial jak taka szara myszka i pierdo**ł coś za plecami. Szczerość jest ceniona bardziej od dwulicowości w moim odczuciu. Z mojej strony Ubern, fajny i pozytywny z Ciebie chłopak. Wiele rzeczy w zyciu Cie jeszcze spotka, wielu ludzi poznasz , tych przyjaznych i tych mniej. Pamietaj ze trudnością  zawsze trzeba stawiac czola i się nie poddawac. Jak sam widzisz ludzie Cie tu potrzebuja, jestes mile widziany, więc przemyśl sytuacje i wróć silniejszy. Powodzenia i pozdrawiam k0m. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.