Skocz do zawartości
Minari Uchiha

Wywiad z Sebkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cześć i czołem!

Dzisiaj na celowniku @Sebox - opiekun serwera CS:GO Only Mirage, a także człowiek, który ma dystans do siebie jak stąd do Afryki (czyli trochę nietypowy też nasz Sebson).

Zapraszam do czytania :D

@Minari Uchiha - pomarańczowy

@Sebox - zielony

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Witam bardzo serdecznie! Z tej strony najpiękniejszy redaktor 4af, czyli... ja? Tak, to ja! Jak się miewasz? Nie będzie problemu, abyś odpowiedział na kilka pytań?

Cześć, cześć. No pan ładny, poznaję. Miewam się jak to w niedziele, czyli mi się nudzi, więc z chęcią dam Ci się podręczyć!

Oh, ah, już czuję ten zew wrednego człowieka płynący w mojej krwi... może lepiej przejdźmy do pytań. Dzisiaj zaczniemy typowo, aby nie było jakiegoś chaosu. Przedstaw nam swoją metryczkę. Imię, wiek, miejsce zamieszkania, rozmiar buta i ulubiony trunek.

Według wszystkich znaków na niebie i na ziemi, na imię mi Sebastian, przeżyłem już 17 wiosen i mam zamiar przeżyć jeszcze 50. Mieszkam i uczę się w tym mieście, do którego w sierpniu przychodzicie na pielgrzymki. Rozmiar buta: 44. Ulubiony trunek: Whisky.

Tylko 50? To stosunkowo krótko jak na tak wesołego człowieka. Jakie masz cele i zamiary na te pozostałe 50 lat życia?

Najpierw chciałbym ukończyć szkołę samochodową. To mój priorytet. W międzyczasie chciałbym zrobić prawo jazdy kat. B i kupić sobie samochód Renault Scenic RX4. Co dalej? Cóż, jak Bóg pozwoli to chciałbym zrobić prawo jazdy kat. C+E i zacząć pracować jako zawodowy kierowca ciężarówki. I tak do samej śmierci.

Przyszły kierowca? Dobrze, bo mam dom do przewiezienia. Od małego chciałeś pracować za kierownicą?

Nie. Pasją do ciężarówek zaraziłem się od swojego kolegi Oskara, którego pozdrawiam, bo na pewno będzie ten wywiad czytał. Pokazał mi on, moim skromnym zdaniem, najwspanialszy symulator rzeczywistości jaki powstał dotychczas - Euro Truck Simulator 2. I tak od jakichś 5 lat wspólnie prowadzimy stronę o w/w symulatorze.

Co Cię tak pociąga w Euro Truck'u? Osobiście w to grałem i po 3h jeżdżenia znudziło mi się to bardziej niż czekanie w urzędzie.

Żeby zrozumieć pasję najpierw musisz się nią zainteresować. W moim przypadku największą przyjemność daje mi sama jazda. Pomimo tego, że to tylko cyfrowy model, przy odpowiednim sprzęcie,takim jak 900-stopniowa kierownica, można poczuć się jakby naprawdę prowadziło się takiego byka.

Wiem po części co czujesz. Sam kiedyś ścigałem się w Need For Speed'zie mając do dyspozycji kierownicę, pedał gazu i hamulec. Ciekawie się grało i było to jakieś wyzwanie, a nie tylko klikanie w strzałki. Skoro tak lubisz jeździć to jakie było najciekawsze zwiedzone przez Ciebie miejsce?

Mało w życiu zwiedziłem. Najlepsze miejsce? Hmmm... polskie morze. Dlaczego? Bo polskie.

Tyle jeździć i nic nie zwiedzić? Bywa i tak. To inaczej - gdzie chciałbyś pojechać? Słoneczny Egipt, Makaronowe Włochy, może piękne Czechy?

Egipt? Nie, za ciepło jak dla mnie. Włochy? Chętnie, ale tylko po pizzę. Czechy? Nie ma co tam robić. Najbardziej chciałbym pojechać na Węgry. Mam tam przyjaciół i jest kilka miejsc, które chciałbym zobaczyć.

Węgry? Z tego co kojarzę to nie mają ciekawej historii, mało miejsc do zwiedzenia, żadne morze tam nie dopływa i mają bardzo niskie góry. Co Cię "pociąga" w tym kraju oprócz znajomych?

Mało miejsc do zwiedzania? Stolica kraju - Budapeszt, budynek parlamentu, Muzeum Techniki i Komunikacji. Jest wiele interesujących dla mnie miejsc na Węgrzech.

Zamierzasz sam tam wyruszyć czy masz już jakąś ekipę na wyjazd?

Mam jedną osobę - Kolegę Oskara, o którym wspominałem troszkę wyżej. Ma lekko mówiąc chorą pasję do węgierskich Ikarusów.

Do tego wydarzenia pewnie jeszcze sporo czasu, więc opowiedz nam, czym się zajmujesz na co dzień z wyjątkiem edukacji? Jakieś inne pasje, hobby?

A i owszem. Oprócz pasji do ciężarówek, sympatią darzę również wędkarstwo. Od czasu do czasu, kiedy mam np. gorszy dzień lub gdy branie jest dobre przez cały dzień (wiem o tym ze specjalnego kalendarza brań), idę sobie na oddalone ode mnie 5 km jeziorko i tam spędzam całe popołudnie lub nawet dzień, w zależności od warunków pogodowych oraz wolnego czasu.

Gratuluję i podziwiam cierpliwość, jeśli chodzi o wędkarstwo! Tutaj też ktoś Cię tym zafascynował czy sam od siebie kiedyś spróbowałeś i Ci się spodobało?

Jakieś 4 lata temu byłem z kumplem i jego rodzicami u niego na działce w Lublińcu. Działka była nad samym dzikim jeziorem. Tata kolegi wędkował i akurat gdy poszedł do domku zaczęło się branie. Zaciągnąłem ja. Bite 30 minut walczyłem z ponad 4-kilogramowym karpiem. Miałem ochotę zemdleć, ale równocześnie byłem zadowolony z takiej zdobyczy. I jakoś się to potoczyło...

Widzę sami kumple wokół Ciebie. Co cenisz w ludziach?

Szczerość i cierpliwość, ale szczególnie to drugie, gdyż potrafię być nieznośny. Również wspólne pasje, hobby. Ciężko to opisać. Po prostu życie wybiera mi ludzi, których potem mogę nazwać kumplami. Wytrwali jak najdłużej i oby trwali do mojej śmierci.

Wtedy możesz ich nazwać prawdziwymi przyjaciółmi. Co chciałbyś w życiu zrobić? Masz jakiś szczytny cel, który wiesz, że osiągniesz dopiero po ciężkiej pracy albo długim czasie?

Tak. W życiu najbardziej chciałbym się przydać innym. Pokazać, że nie każdy zasługuje na taki los, jaki go zastał, że może być lepiej. Po prostu chciałbym zostać zapamiętany z tej dobrej strony.

I coś czuję, że tak będzie. Starasz się w jakiś sposób zrealizować ten cel poprzez np. wolontariat albo akcje pokroju WOŚP?

Tak. Służę społeczeństwu, ale w jaki sposób powiedzieć nie mogę, bo obowiązuje mnie tajemnica. WOŚP? Wspieram, choć sam wolontariuszem nie jestem. Pomagam w fundacji ratującej ryby. Mam zamiar rozszerzyć granice swojego wolontariatu o fundacje wspierającą weteranów, lecz dopiero, gdy otrzymam promocję do trzeciej klasy szkoły średniej.

Prawie jak ideał. A czy pan idealny ma panią idealną?

Nie jestem idealny. Pani idealna? Gdzieś jest, tylko muszę ją odnaleźć.

Po czym ją znajdziesz? Co musi mieć, aby zostać przez Ciebie zauważoną?

Musi mieć duży... mózg. Piękna specjalnie nie musi, ja i tak patrzę na "wnętrze". To jaki powinna mieć charakter, zostawię dla siebie.

Tajemniczy, rozsądny, same zalety! A jak to wygląda po drugiej stronie lądu? Jaką wadę uważasz za największą w swoim charakterze?

Nie umiem podtrzymywać rozmów. Nie wiem dlaczego tak jest. Druga osoba konwersująca ze mną musi wymyślać tematy do rozmów, bo ja po prostu mam wtedy pustkę w głowie..

Wydawało się, że jesteś jednym z bardziej rozmownych ludzi. To jeszcze zadam ostatnie pytanie i potem przejdziemy do tych "widocznych" spraw o Tobie. Co sądzisz o "dzisiejszych czasach"? Idziemy w dobrą stronę? A może przydałyby się zmiany?

Przyszłość z aktualność polityką proimigracyjną wygląda źle, bardzo źle. Przydałby się zmiany na tych najważniejszych stanowiskach obecnego świata.

Jesteś opiekunem serwera CS:GO Only Mirage. Jakie masz pomysły na ten serwer?

Na pewno sprawą priorytetową jest uzupełnienie kadry administratorskiej. Późniejsze pomysły przyjdą z czasem.

A jak się dogadujesz z obecną administracją?

Z obecną administracją świetnie, a jak będzie ze "świeżakami" to pokaże czas.

Dlaczego akurat CS:GO, a nie np. Source albo klasyczny 1.6?

W 1.6 grałem od 2008 do 2014 roku. Na CS:GO przeszedłem, bo chciałem spróbować czegoś nowego. I tak już zostałem.

Ho, ho, ho! Grałeś kiedyś na ESL'ach albo jakimś turnieju?

Nie miałem jeszcze takiej okazji. Powód jest prosty - jeszcze nie osiągnąłem maksimum swoich możliwości!

Jest jeszcze jakaś gierka, która Cię urzekła?

Tak jak wspominałem wyżej, Euro Truck Simulator 2 i nic poza tym.

No to jeszcze jedno pytanie i masz spokój. Dlaczego masz na imię Seba? Czy Sebastian to imię?

Wielu mówi, że Sebastian to taki niewychowany gnój po zawodówce, który ma swoją karynę i kawalerkę. Ja zdaje się być wyjątkiem od tej reguły. Dlaczego akurat Sebastian ? Nie wiem, nie pytałem nigdy taty o takie rzeczy.

Chciałbyś coś jeszcze dodać do tego wywiadu? Kogoś pozdrowić, coś umówić? Masz swoje 5 minut.

Cóż, zapytać się już nie zapytam (zapewne się domyślasz dlaczego). Chciałbym pozdrowić: Ciebie, Chemika, Haxia, Kaje, Piffa, Bicusia, Kropeczkę i wszystkie osoby z którymi mam styczność na co dzień na forum i na serwerze.

Dziękuję Ci za poświęcony czas oraz za wytrzymałość i cierpliwość. Życzę powodzenia w prowadzeniu serwera, spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze!

Dziękuję, Tobie również życzę wszystkiego najlepszego na posadzie opiekuna i żebyś jeszcze więcej pisał tekstów na forum!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Notka od autora

Starałem się, by był troszkę krótszy niż poprzedni, bo parę osób na to narzekało. Nie no, po prostu naszemu bohaterowi paliła się pizza i kiszki grały marsza, więc czas był cenniejszy niż złoto. Wywiad wyszedłby trochę "suchy", gdyby nie było żadnego zdjęcia ani filmiku. Sam Sebek nie chciał nic przesłać, więc postanowiłem zakraść się gdy jeździł tirem i zrobiłem mu fotkę. Leci na fejsa!

7PRy5kY.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za wywiad ! :D Pizza przywarła do spodu w piekarniku,ale była dobra :D Gdyby ktoś pytał o model ciężarówki : Reanult Trucks ^.^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.