Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

GaRee

Ping....

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, od 2-3dni mam problem z "pingiem" o ile moge to tak nazwać ponieważ sam nie jestem tego pewny wchodząc na serwer ffa hmm co chwile mnie zatrzymuej no jakby internetu nie bylo czy cos XD nie widze pingu swojego w tabeli (puste miejsce) prawy górny róg po angielsku coś z połączeniem czasami słychać odgłos "wody"? czasami można usłyszeć to jak ktoś ma laga i obok niego jesteśmy jeśli ktoś wie o co chodzi piszcie niżej

Non steam, priorytet niski, w innych grach nie mam tego problemu steamy itp działają bez problemu więc to chyba wina cs w konsoli jeszcze coś takiego się pojawia ;z

Missing RIFF/WAVE chunks
Error: could not load file sprites/grass_01.spr
[CSXGuard] MOTD: Blocked
Requesting tempdecal.wad from server
GaRee connected
[CSXGuard] "exec hltv.cfg": (ST Blocked)
[CSXGuard] "exec logos/spray.cfg": (ST Blocked)
[CSXGuard] "setinfo _sth "459ffa79e3e8d9e8afa678885f0db468";wait;developer 1;wait;": (ST Blocked)
[CSXGuard] "writecfg hltv": (ST Blocked)
[CSXGuard] "writecfg logos/spray": (ST Blocked)
[CSXGuard] "developer 0": (ST Blocked)

w tych sprawach jestem zielony więc liczę na jakąkolwiek skuteczna pomoc ;<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pierwszego wyświetlanego problemu zlokalizuje ten plik, usuń niech serwer pobierze od nowa. Co do CSX usuń CSXguard.dll .asi.

Jeśli to też nie pomoże reinstal cs. Ogólnie za CSX grozi perm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kojak. napisał:

Co do pierwszego wyświetlanego problemu zlokalizuje ten plik, usuń niech serwer pobierze od nowa. Co do CSX usuń CSXguard.dll .asi.

Jeśli to też nie pomoże reinstal cs. Ogólnie za CSX grozi perm.

Odinstalowałem cs'a o pobrałem go z cssetti  v43 CSX jest tam z automatu? czy mi sie wydaje XD moge gdzieś podesłać zawartość

i nie mogłem nigdzie znaleźć CSXgurad.dll .asi. nie mam pojęcia gdzie to wszystko chyba przeszukalem ;x

3 godziny temu, Brzydki Zly i Szczery napisał:

Odinstaluj to co masz, ściągnij kilenta z cssetti.pl a najlepiej kup steam z cs 1.6 i nie kombinuj z niedozwolonymi bibliotekami.

Robilem to lecz dalej jest to samo, grając na steam trace dosyć sporo fps toster(czytaj komputer) lepiej znosi non steam

1 godzinę temu, oldi napisał:

WYPIJ  2  4PAKI, A JAK WSTANIESZ TO NSSTEPENGO DNIA WYSZTKO SIE NAPRAWI.

Prędzej czy później i tak wejde na ffa i Cie pobije tam :P btw słabe najszersze XD widziałem to zdj chyba na grupce wk ;) (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak usune csx nic nie moge zrobić po włączeniu cs'a :v

Nigdzie nie widzę rozszerzenia dll

F5/ref

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem leży po stronie klienta, którego używasz. Przerzuć się na STEAM, tam osobiście jestem w stanie pomóc i wyciągnąć całą moc z komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do zamknięcia sam jakoś to naprawiłem ;v . baj te łej jak ktoś ma CSX Guard to nie znaczy ze jest kurewką czitującą :< polecam pierw zawartość sprawdzić a potem coś pisać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Problem został ROZWIĄZANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami ekipa

3_logo_nnn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..