Skocz do zawartości
Sebox

Ogłoszenia serwera CS:GO ONLY MIRAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

W tym temacie będą zawarte najważniejsze informacje dotyczące serwera 4AF.PL CS:GO ONLY MIRAGE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#1.

Z DNIEM 15 MAJA 2017 ROKU WPROWADZONY ZOSTAŁ NOWY REGULAMIN SERWERA

PROSIŁBYM ZARÓWNO GRACZY JAK I ADMINISTRACJĘ SERWERA O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIM

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do regulaminu został dodany punkt 1.9. 

Obecnych  i przyszłych kandydatów na administratorów proszę o zapoznanie się z Nim.

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłem dzisiaj kontrolę aktywności adminów. Proszę o poprawę aktywności adminów @EmPublic, @goldy oraz @Wszuniek

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do regulaminu zostały dodane dwa punkty - 2.26 i 4.7 oraz nastąpiło kilka kosmetycznych zmian tak ażeby regulamin mógł być jeszcze bardziej czytelny i jeszcze bardziej zrozumiały. 

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dnia 01.10.2017 r. została przeprowadzona kontrola aktywności administratorów.

Wyniki są takie jakie są...

Nasze szeregi opuszcza @Wszuniek i @KoKo

Reprymendę w postaci minusów w wykazie adminów za brak aktywności lub aktywność w bardzo małym stopniu otrzymują @Mikey12, @goldy, @Firmin ^^, @Suuz, @fdrta i @Kssosna. W/w osoby zobowiązane są do poprawy swojej aktywności pod groźbą utraty stanowiska.

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dnia 19.10.2017r. została przeprowadzona trzecia kontrola aktywności administratorów serwera.

Z powodu bardzo niskiej aktywności nasze szeregi opuszcza @fdrta.

Aktywność pozostałych administratorów również nie jest najlepsza więc miejcie się na baczności.

Dodatkowo,dzisiaj zostanie przeprowadzony reset rankingu. Zapraszam po restarcie do walki o TOP10 serwera :)

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dnia dzisiejszego tj.28.10.2017 r. na serwer został wgrany plugin "Anty-Flash".

Ogromne podziękowania dla @AwsD za jego udostępnienie.

Miłej rozgrywki!

Pozdrawiam,

Sebox.

Edytowane przez Sebox

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do regulaminu został dodany paragraf szósty mówiący o zasadach w rekrutacji na administratorów. 

Jest to odpowiedź na wnioski graczy o umieszczenie takiego paragrafu w regulaminie

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro nastąpi następny przegląd aktywności administracji. Zwykle tego nie zapowiadałem,ale zrobię wyjątek. Osoby które i tak mają słabą aktywność,w jeden dzień tego nie poprawią. Dodatkowo będzie sprawdzana skuteczność administratora pod kątem ilości nadanych banów.

Na dniach zrobię temat z giveawayem w którym będzie do wygrania VIP na okres 60 dni. Wypatrujcie,wypatrujcie...

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z posadą administratora żegna się @Klusek i @Mikey12. Jak tak dalej pójdzie znów będzie kryzys administratorski...

Pojawił się temat który będzie "archiwum" wszystkich przeprowadzonych kontroli adminów.

Info o giveawayu pojawi się jutro. Przeprowadzony zostanie najprawdopodobniej w sobotę, 2 grudnia(wcale nie przez to że dostaje wtedy wypłatę xd ). Na 6 też może się coś zorganizuje :)

W najbliższych godzinach,maksymalnie do jutra pojawi się Czarna Lista. Na owej liście znajdą się osoby które nie będą miały możliwości ( w niektórych przypadkach ponownego ) zostania administratorami. Powody będą wielowymiarowe. Głównymi powodami będzie duża liczba skarg lub kilkukrotne wyrzucanie z administracji za nieaktywość,konflikty itd.

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z powodu następstw niewynikających ode mnie ( zabierają mnie na spotkanie rodzinne bo podobno ma tam coś być związanego ze mną... ) jestem zmuszony,po raz drugi,przesunąć termin konkursu. Opóźni się on o 5 dni,odbędzie się 7 grudnia choćby wiało,lało,grzmiało,psy spadały z nieba i gdybym miał ciągnąć neta z Białego Domu,zrobię to.  Przepraszam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W regulaminie zostały wprowadzone kosmetyczne zmiany: 

- Punkt 1.8 przeniesiono do punktu 4.8

- Punkt 1.9 przeniesiono do punktu 6.9

- Dodano punkt 6.8

Na dniach ( najbliższy weekend ) zostanie przeprowadzona kontrola aktywności administratorów. Tym razem będę bezwzględny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z posadą administratora pożegnały się 3 osoby. Szczerze mówiąc to zawiodłem się na tych osobach.

@Wszuniek , @Suuz , @Ukasz.

Jeżeli będziecie chcieli wrócić,będziecie mieli ciężki kawałek chleba do zgryzienia bo straciliście moje zaufanie a zaufanie bardzo ciężko odbudować.

Edytowane przez Sebox

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z dniem dzisiejszym został zresetowany ranking. Do 1 czerwca b.r. możecie rywalizować o najwyższe szczeble rankingu. Powodzenia :)

Z serwera został usunięty SVIP. Decyzję tą uzasadniamy tym, iż istniała zbyt duża różnica między szeregowym graczem a SVIP-em i serwer był oskarżany o stosowanie praktyki Pay2Win. Na najbliższych dniach będą przeprowadzane prace przy VIP-ie. Wszystkie informację będą podawane na bieżąco.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z dniem dzisiejszym ranking został ponownie zresetowany. Decyzja uzasadniana jest tym,iż kwartał to zbyt duża ilość czasu i ilość punktów najprawdopodobniej przekraczałaby wszelkie wyobrażenia. W zależności od ilości graczy ranking będzie resetowany co miesiąc bądź w przypadku niskiej frekwencji, co dwa miesiące.

Poniżej zamieszczam TOP10 na miesiąc Marzec

Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozpoczynającym się miesiącu Kwietniu :)

PS: TOP2 to Sebb gdyby ktoś dociekał ;)

20180401222805_1.jpg

Edytowane przez Sebox

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro bądź w czwartek pojawi się temat z kontaktami do mnie,Piffa i adminów.

Wielu graczy nie wie gdzie szukać profilu danego admina a nie każdy admin ma go wpisany w profil i jest to trochę problematyczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie.

Przez ostatnich kilka dni nasz serwer był nieaktywny. Spowodowane to było brakiem wystarczających finansów by go opłacić. Nie wyobrażałem sobie by się poddać i odpuścić bo nie ma pieniędzy. Co prawda,zorganizowanie tych paru groszy zajęło mi 2 dni ale się udało. Pod moją odpowiedzią dlaczego serwer nie stoi pojawiła się propozycja @Chelios by wspomóc serwer. Z początku byłem sceptyczny ponieważ uważałem, że na mnie jako na właścicielu który odpowiada za serwer ciąży odpowiedzialność jego opłaty. I z tej odpowiedzialności nie zamierzam się zwalniać. Lecz później pomyślałem że może to wyjdzie lepiej dla serwera? Może te dodatkowe datki będą służyć jako ewentualna rezerwa? Chciałbym prosić Was o zdanie,w dziale Sugestie | Błędy stworzyłem temat w którym prosiłbym o wypowiedzenie się.

Gracze posiadający vipa proszeni są o napisanie do mnie na PW bądź STEAM celem przedłużenia vipa o okres jego wyłączenia.

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.