Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za bardzo nie wiem czm dostalem bana nie mam wh ani aima czekam na decyzje administracji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak Wam,ale mi nie wczytuje 

"byali.dem has invalid demo header ID." - Tak,zmienilem nazwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Sebox napisał:

Nie wiem jak Wam,ale mi nie wczytuje 

"byali.dem has invalid demo header ID." - Tak,zmienilem nazwe.

Jak to ci nie wczytuje? Mi wczytalo wpisalem komende viewdemo hltv-1705071342-de_mirage i normalnie dziala.Chyba ze nie wrzuciles tego do csstrike?

Edytowane przez Byali

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwne. Zapewne to błąd z mojej strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma sensu rozpisywać się za bardzo, Gracz Byali widać na pierwszy rzut oka, ukrywa się, obraca. Szuka fragów, do tego nie mam co najmniejszych wątpliwości wallhack on/off.

Druga sprawa, co wyszło mu to aż trzy razy idealnie, a bądź co bądź Auto BH, co do tego też nie mam wątpliwości gdyż w miejscu w którym powinien tracić prędkość on ją nabierał jeszcze bardziej, a jeszcze nie widziałem aby ktoś tak robił beż wspomagaczy.

Dla mnie sprawa prosta, spalony, uwierzę we wszystko jeśli kupisz steam, a jak na tą chwilę czekamy na wypowiedzi reszty członków UBTeam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Mr.K napisał:

Nie ma sensu rozpisywać się za bardzo, Gracz Byali widać na pierwszy rzut oka, ukrywa się, obraca. Szuka fragów, do tego nie mam co najmniejszych wątpliwości wallhack on/off.

Druga sprawa, co wyszło mu to aż trzy razy idealnie, a bądź co bądź Auto BH, co do tego też nie mam wątpliwości gdyż w miejscu w którym powinien tracić prędkość on ją nabierał jeszcze bardziej, a jeszcze nie widziałem aby ktoś tak robił beż wspomagaczy.

Dla mnie sprawa prosta, spalony, uwierzę we wszystko jeśli kupisz steam, a jak na tą chwilę czekamy na wypowiedzi reszty członków UBTeam.

Hmmmmm Jak kupie steam moge wam jeszcze raz pokazac wszystko po kolei jak robie bh no i jak gram 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami ekipa

logo.png.58a6cc4b2e4d0e3f4425192e5cf914c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.