Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

gTx

Team 4af CS GO

Rekomendowane odpowiedzi

witam proponuje założenie drużyny na mm'y  i np. faceita sa tez rożne stronki do rozgrywek 5on5 co administracja na to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozpisze bardziej jak bede siedzial na pc bo z telefonu z pracy pisze ale bardziej chcial bym znalesc osoby do gry ze by cos sie zgrac a nie polegajacej na chaotycznej grze bo tak to mozna grac po prostu solo i wyjdzie sie na tym lepiej niz pelna 5 nie zgranych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gTx Jesli zamierzasz grac casualowo jakies mm/faceit for fun wystarczy napisac na grupie lub forum. Jak to napisali koledzy powyzej. Jesli chcesz stworzyc piatke graczy do grania jakichs konkretniejszych meczow na faceit/ESEA/gfinity wymaga to piatki bardziej zaangazowanych i lepszych skillowo graczy. Kwestia, ze nie znamy dokladnie swojego poziomu. Jest kilku graczy na poziomie GE/SMFC, sa i na poziomie LEM oraz nizej. Kwestia kogo widzisz w teamie? Jaki jest cel? Czy przy obecnej ilosci graczy nie bedzie to wiecej niz jedna piatka graczy? 
Moze masz zamiar reprezentowac siec w jakichs eliminacjach do turniejow/lanow. To tez zupelnie co innego. Zdefiniuj dokladnie cel zalozenia takiej piatki.

Pozdrawiam,

obliv

Edytowane przez obliv
z racji pisania projektu w programie HEC RAS mam ustawiony domyslny jezyk angielski. Pisanie polskich znakow z altem powoduje pierd*****e sie forum i dodalo mi post zanim napisalem pelne "jesli" ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I w sumie zamiast wychodzić z tym do Administracji dobrym pomysłem byłoby zapoznanie się z aktywnymi graczami i zbieranie osób chętnych do tego tak po prostu. Bo pierwsze co Wami ma kierować to tak jak pisał @obliv cel, ale także dobra zabawa i rozwój! Jeszcze raz rozwój, bo taki cel mają profesjonalne grupy - jak dobrze myślę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi