Skocz do zawartości
Pauka

#3. News'y sieciowe

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.58a6cc4b2e4d0e3f4425192e5cf914c

Witajcie, głównym tematem dzisiejszego news'a będą serwery CS:GO, które ponownie zawitały u nas z dniem 21.04.17. Ponownie ponieważ pierwszą współpracę zakończono w styczniu tego roku.

W sprawie dołączenia serwerów wyższa administracja zorganizowała spotkanie, lecz z racji tego iż zdania były inne, ludzie przedstawiali różne poglądy i podejście do zaistniałej sytuacji oficjalnie na forum pojawiła się ankieta (link poniżej).

http://4af.pl/topic/8493-serwery-csgo-na-sieci-4af-ankieta/

Wiele komentarzy mówią, że nie zasługują na drugą szansę, że nie powinnyśmy tego robić - ale stało się. Według mnie każdy zasługuje na drugą szansę, ponieważ nie dając jej nie przekonasz się jak człowiek potrafi zmienić się pod wpływem danej sytuacji.

Z dniem 21, przyłączono 6 serwerów CS:GO pod władzą @HaXiuu, @Piffu, @Bicuś v2. Poniżej spis przyłączonych serwerów:

4fun2go.png

onlyawpgo.png

ffago.png

onlymiragego.png

onlydd2go.png

arena1vs1go.png

To nie wszystko, jak wspomniałem wcześniej jest to główny temat dzisiejszego news'a, więc poprosiłem poszczególne osoby o udzielenie odpowiedzi na temat serwerów CS:GO.

@HaXiuu - niestety Haxiuu nie był w stanie udzielić mi odpowiedzi, ale jeżeli kogoś interesuję chociaż trochę zaistniała sytuacja może zapoznać się z ponownym "przywitaniem" Haxia: 

Dwa takie same pytania skierowałem do dwóch osób, a mianowicie do @Bicuś v2 i @Piffu.

Pauka: Witaj, ponownie widzimy serwery CS:GO na sieci 4af. W związku z tym jakie są twoje odczucia, czy uważasz że teraz będzie inaczej i wasze serwery znajdą miejsce na stałe? Proszę o wyrażenie twojego zdania.

Bicuś v2: Co do pytania, to... Ciesze się, że wróciliśmy na stare śmieci, jakoś specjalnie większych odczuć nie mam, bo jakie mam mieć, nie wiem co masz na myśli pytając "czy uważam, że teraz będzie inaczej", bo co ma być inaczej, wszystko będzie po staremu.

Nasze serwery już są tutaj (mam dużą nadzieje) na stałe, jednak nigdy nie wiadomo co się może stać, więc no... cieszmy się chwilą, a nie tym co będzie, bo nie wiadomo co się jutro stanie.

Piffu: Jak mogę się czuć... Na pewno jestem mile zaskoczony tym, że zostaliśmy cieple przyjęci na dawne podwórko przez większą ilość osób. Nie spodziewałem się tego, że sprawy serwerowe potoczą się jak  tak dobrze. Jestem dumny z tego, że znowu staliśmy się ikoną cs:go i cieszę się, że wraz z ekipą możemy tak jak dawniej rozwijać to forum w coraz lepsze. 

Pytanie skierowałem też do samego [email protected] sieci @Chemiczny ALi:

Pauka: Witaj, pragnę poznać twoje zdanie na temat ponownym dołączeniu do sieci serwerów CS:GO. Postanowiłeś udzielić chłopakom czystą kartę, ale czy możesz zapewnić nas że sytuacja sprzed kilku miesięcy się nie powtórzy? - proszę o wyrażenie opinii na ten temat.

Chemiczny ALi: Odpowiem na to pytanie w następujący sposób: Nikt nikogo nie może w niczym zapewniać. Wierzę w to, że sytuacja się nie powtórzy, wierzę w chłopaków i po wszystkich rozmowach wyczułem, że żałują pewnych decyzji i rzeczy. Jestem osobą, która tylko w bardzo rzadkich przypadkach nie daje szansy komuś się naprawić. Najciekawszym odkryciem człowieka jest człowiek, a w tych ludziach, których poznałem lat temu kilka też jest "to coś" co podpowiada intuicji, że warto z nim trzymać. Na początku miałem wiele wątpliwości i wahań. Ja również popełniam błędy i mówię niekiedy za wiele. Decyzje o ponownym przyjęciu lub nie pozostawiłem pod rządy demokratycznych wyborów i publicznych opinii. Wynik widzimy teraz, a efekty zobaczymy w przyszłości. Dziś jestem zadowolony, że chłopaki są ponownie u nas, bo mamy dobry kontakt, wszystko się odbudowuje i sieć pnie ku górze. Ludzie też się zmieniają, dorastają itd...

Nie masz obowiązku być tą samą osobą, co rok temu, miesiąc temu, czy nawet kwadrans temu. Masz prawo się rozwijać, zmieniać i wzrastać.

Pozdrawiam,

Chemik

P.S. "Człowiek, który nie popełnia błędów, zwykle nie robi niczego."

Takiej odpowiedzi spodziewałem się po Chemiku, również cieszę się że chłopaki ponownie są u nas - jak sami stwierdzili również są zadowoleni i mile zaskoczeni i tak powinno zostać, na sieci wszyscy jesteśmy rodziną.

Człowiek uczy się na błędach, musi się coś stać by drugi raz nie popełnił tego samego błędu. Teraz tworzymy jedność i według mnie jest to WIELKI krok dla samej sieci, rozwijamy się, walczymy i pniemy się w górę.

Dziękuje za uwagę i wytrwanie w tym ciekawym lub nieciekawym news'ie.

Pozdrawiam serdecznie,

~ P.

Edytowane przez Pauka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

2 minuty temu, oldi napisał:

Eeee... wynalazłbym więcej news'ów. Postaraj się chłopie, kontrowersja! kontrowersja! szukaj sensacji kolego! bądź jak bullterier! :D

@oldi gdzieś to w jakimś filmie słyszałem :)

To pierwszy NEWS/wpis nowego członka redakcji, więc jak na debiut to całkiem OK. W gazecie wyborczej by Cie nie przyjęli, a TVP1 za mało płaci.

Dajmy chłopakowi się rozkręcić, tego typu publikacje raz mogą być spokojniejsze, raz mniej łagodne, innym razem jak to napisał oldi wyżej kontrowersyjne.

Oby tylko z sensem, na jakiś interesujący temat i nie powodujące żadnych nieprzyjemności ;)

Do usłyszenia

Pozdrawiam

Chem. ALi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm, mam troche mieszane uczucia. Z jednej strony wybrałeś dobry temat i nawet umieściłeś w nim wypowiedzi innych osób, ale z drugiej strony czuje pewien niedosyt po przeczytaniu.

Druga sprawa to Twoje komentarze i opinie. Nie powinny one się znaleźć w gazetce INFORMACYJNEJ. Miałeś tu zamieścić tylko news'y i dane o nich, a wkładając w to zdania typu "Według mnie...", "Moim zdaniem..." robisz z tego zupełnie coś sprzecznego. 

Pierwsza praca, wiec starałem się wskazać wszystkie błędy po to, aby każda następna była coraz to lepsza. Anyway, leci plusik dla zachęty!

Edytowane przez Minari Uchiha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.