Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Ubern

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję aby w w dziale serwerów a dokładnie pod fora każdego serwera wyglądały tak samo, ze względów estetycznych jak i tego, że w niektórych są poddziały których nie ma w innych serwerach tj. "Konkursy" czy "Donatorzy" 

ffa.png.521681d1f299f8b26069e11bcc6f799a.png

war.png.dfbebfd48e335e8f9c3cc180d4919a73.png

cod.png.44124cca464c326723aed3466dad7b5a.png

*Screeny są przykładem żeby później nie było bólu du*y.*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy serwer ma swoje indywidualne potrzeby. Jeżeli opiekun/właściciel napisze do mnie lub chemika, to dostanie dodatkowy poddział. Nie da się tego ustandaryzować, bo zawsze komuś będzie czegoś brakować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 13.04.2017 o 17:29, TONNY napisał:

Każdy serwer ma swoje indywidualne potrzeby. Jeżeli opiekun/właściciel napisze do mnie lub chemika, to dostanie dodatkowy poddział. Nie da się tego ustandaryzować, bo zawsze komuś będzie czegoś brakować :)

Tu się nie zgodzę. Według mnie tematyka jest taka sama, i bez problemu można zrobić takie same sub fora.

Załóżmy dział konkursów według mnie jest zbędny, konkursy można wrzucać do działu informacji, ogólnych czy jak to każdy ma nazwane, albo też zmienić dla każdego nazwę działu: Informacje / Konkursy.

Po drugie, dajmy na to COD MOD - jest dział "Informacji", oraz inny dział "Aktualna lista adminów". Czy spis adminów nie powinien znajdować się w dziale informacji jako podpięty temat? Według mnie jest duży bałagan.

Jestem za Ubern'em, wtedy będzie to na prawdę wyglądało ładniej i estetyczniej, a jak już jakiś opiekun tak bardzo będzie potrzebował dodatkowego działu to zawsze może znaleźć się on jako ostatni z listy działów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by dodać parę działów do każdego serwera ale nie widzę potrzeby dodawania na FFA, prezentacji gangów jak to jest na JB 

Edytowane przez .:|TWIX|:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@.:|TWIX|:. Mi chodzi o ogólne działy takie jak Sprawy ogólne, Rekrutacja na administratorów czy informacje, moim zdaniem prezentacja gangów powinna być w poddziale Informacji a nie osobnym działem, tak samo było by z  np Sugestie błędy można by było zamienić na Propozycje lub na odwrót,  bo teraz jest bałagan a tak by był porządek każde pod forum można przecież przypisać do 4-5 ogólnych a nie tworzyć 7 kolejnych  bo zróżnicowanie pod serwerami jest kolosalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 14.04.2017 o 14:56, .:|TWIX|:. napisał:

Można by dodać parę działów do każdego serwera ale nie widzę potrzeby dodawania na FFA, prezentacji gangów jak to jest na JB 

Jak wyżej wspomniałem, gdy jakiś opiekun będzie potrzebował dodatkowego działu to może znaleźć się on jako ostatni na liście.

Ale ogólnie temat dot. tego aby każdy serwer miał tak samo nazwane i w takiej samej kolejności działy.

Przykładowo:

Informację/Konkursy

Prośby o UB

Skargi na adminów/graczy

Propozycje

Pytania / Problemy

Prośby o admina

Sklepik

*NIŻEJ DODATKOWY DZIAŁ NA POTRZEBE OPIEKUNA*

Edytowane przez Pauka
EDIT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za pomysłem z pierwszego postu. Najistotniejszymi argumentami jest ogólna estetyka i porządek, ład oraz skład. Jednakże są serwery typu JB, którym ciężko skrócić ilość poddziałów, ze względu na rozbudowaną w nich modyfikacje. Nawet jeśli to się powiedzie, to potem mógłby być mały problem ze znalezieniem danego tematu. Jak wspomniałem - jestem za, ale ta sugestia wymaga dogadania się z opiekunami i właścicielami, a do tego potrzeba trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem za "ujednoliceniem" poddziałów... Nie tyle co chodzi o estetykę, ale właśnie uproszczenie, sprawniejsze poruszanie się po forum i działach - czyt. wszędzie identycznie. Jeżeli chodzi o mody typu JB - można zrobić ogólny poddział... no nie wiem "Informacje"... "Strefa gracza", gdzie podciągałoby się tam różne tematy (ta opcja jest już sprawdzona na wielu sieciach, jak nie na ich większości). Estetyka, prostota, nic więcej, jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie widzę problemu w tym by każdy serwer miał inne działy, czy to aż tak w oczy boli? są różne mody jak i ich właściciele. Każdy powinien mieć prawo ustawienie tego co uważa za potrzebne by gracze mieli szybszy dostęp do odpowiednich tematów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji, że jestem osobą lubiącą porządek i estetykę zwracałem kiedyś na to uwagę, lecz niestety zostało to odrzucone. Mam nadzieję, że większa liczba osób popierająca ten pomysł przekona do zmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witojcie :)

Jak @polaczekkkkkkkkkk napisał że lubi porządek i tu ma rację nie mniej niż ja co lubię porządek ale i @TONNY też ma rację pisząc że według potrzeba dla danego serwera, gdyż nie wszędzie właściciele potrzebują np. dział - konkurs - ocena adminów - jedno co bym ujednolicił to przy każdym serwerze żeby było AMXBans - jak było wcześniej bo to co teraz jest, że wszystkie serwery są na jednej liście i jest to mało czytelne, a tak tylko wchodząc w AMXBans widzę osoby zbanowane ze swojego  serwera.

Dodałbym jeszcze do forum taki wskaźnik który naciskając go w dowolnym miejscu na forum, który natychmiast przenosi nas do samej góry i nie trzeba by kręcić kółkiem od myszki lub bocznym suwakiem, bo to co jest np na samym dole "Strona Głowna" nie gwarantuje natychmiastowego przemieszczenia się ku górze będąc gdzieś po środku forum. Według mnie trochę by to ułatwiło i oszczędziło by pracę palcy i nadgarstka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkursy można podczepić w pierwszy dział np. Informację / Konkursy. 

Ocena adminów według mnie powinna się znaleźć jako osobny temat w dziale informacji.

A co do potrzeb osobnych działów zależnie od serwera, wyżej pisałem że mógłby się on znaleźć jako ostatni na liście działów. Luźno da się zrobić z tym porządek. :D

•  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Temat przespany, natomiast jutro mamy zebranie administracji więc na pewno podejmiemy jakieś decyzje.

Pozdrawiam

chem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..