Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

ExGTenZ

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość dodania HLTV na liście serwerów, jeśli chodzi o GO Moda? Można również w tabeli dodać głosowanie.

file.html

Edytowane przez `ViruS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oldi, zauważyłem w Tobie ciągłe docinki, nie potrafisz bardziej kreatywnie odpisać? Najwidoczniej sprawia Ci to satysfakcję i przyjemność, a prawda jest taka, że sam byś nie poradził sobie z serwerem dedykowanym, już nie wspomnę o napisaniu modu od podstaw do zaawansowanych rzeczy.

Wracając do propozycji, głosowanie można w tej chwili dodać bez problemowo. HLTV w najbliższym czasie zostanie oprawione w szablon (nie, to nie jest hosting typu 1shot1kill, gdzie cały proces jest zautomatyzowany i wklejasz link na stronę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oldi Daj sobie na luz, z jednej strony tworzenie takich rzeczy jest czasochłonne i trzeba pewne rzeczy zrozumieć ale nie ma co też się czaić na wszystko przecież jest czas i czego my chcemy :) Ich serwer, ich sprawa. Nie ma co na siłę się spinać bo i tak nic nie zmienisz :)

@DarkvTen Nie wiem czy wiesz ale Oldi nie jest technikiem i chyba nie miał nigdy większej styczności z amxx ( chyba, że o czymś nie wiem ) dlatego nie powinieneś wymagać od niego umiejętności prowadzenia serwera dedykowanego ewentualnie pisania najprostszych pluginów , oldi jest to zwykły gracz który wyraża tylko swoją opinie do której ma prawo, może nie robi tego w najgrzeczniejszy sposób ale powinieneś się do tego przyzwyczaić bo niedługo jak jakiś gracz zwróci ci uwagę kupisz mu serwer i każesz stawiać mu serwer :D Idąc dalej "puszysz" się tak jak byś to ty napisał cały serwer od 0, "już nie wspomnę o napisaniu modu" masz na myśli silnik? Jeżeli ty go napisałeś klękam i modle się do ciebie bo moim zdaniem silnik jest kupiony za 30 zł lub znalazłeś go na zagranicznej stronie amxx, sam używam silnika JB by cypis ale zmodyfikowałem go na potrzeby serwera, jeden od drugiego bardzo się różnią ale nie chodzę i nie pieprzę głupot, że ja go pisałem :D A jeżeli źle zrozumiałem twoje słowa i chodzi ci o Autorskie Pluginy to chętnie bym je zobaczył bo przegrałem z 15 godzin i ewentualnie zauważyłem tylko /top15 możliwe, że to też bym znalazł na zagranicznych stronach ale eh wam będzie. Co do reszty "Autorskich Pluginów" śmiało mogę posiedzieć dłuższy czas i znaleźć większość tego co macie na serwerze i nie chodzi mi o to, że je macie bo chwała za to, że tego używacie ale konfiguracja i staranie się o unowocześnienie pluginu jest ważne jeżeli staramy się o dobry serwer.... u was w większości przypadków tego nie ma ale przecież wypomnijmy graczą, że są gorsi :D Sam może nie jestem magikiem i korzystam z gotowych pluginów bo nie jestem głupi i jeżeli jest coś na internecie to szkoda z tego nie skorzystać ale każdy plugin przed dodaniem konfiguruję tak, żeby każdy "kolorek" ze sobą współgrał. A magiku magiku wielki techniku powiedz mi czemu taka uczona osoba jak ty nie potrafi naprawić 3 misji która od początku serwera nie działa. A zapomniałem po co naprawiać takie rzeczy skoro trzepiecie kasę za każdy skin, za każdego vipa... Młodsze osoby kupią bo przecież po 15 godzinach gry jako zwykły gracz nie można dropnąć skina, a wystarczy kupić jakiegoś tam vipa ustać na spekt i wygrywać po 2 skrzynki na mape :) Gratuluje umiejętności zablokowania losowania skrzynek dla osób będących na spekt. Drugą sprawą jest podstawowy bug z amunicją, nie wiem czy miałeś okazję zapoznać się z tym tematem (podaje poniżej) ale w razie czego proszę link :) Wiem, że w tym momencie moje podanie na admina na waszym serwerze mogę sam usunąć ale nic nie szkodzi, nie mam parcia na dodatkową rangę była to tylko czysta chęć pomocy, mam swój projekt zajmę się nim ale taka rada jeżeli ktoś was prosi o jakąś wypowiedz bo z KONKRETNYCH przyczyn potrzebuje jej napiszcie nawet na pw coś typu "naradzamy się".

Chciał bym tylko powiedzieć, że nie chcę na ciebie naskoczyć, zwracam ci tylko uwagę. Jest to twój projekt, twoja piaskownica baw się w niej sam ale nie wymagaj teraz od wszystkich wielkiego szacunku bo wypuściłeś coś na szybko i wpłaciłeś na dobrą reklamę. Powodzenia. 

EDIT:

Panowie autorskie?

Jeżeli ja bym robił takie coś to pisał bym to w ojczystym języku a nie na samym końcu pisał bym back/more :D Tłumacz zawiódł 

Edytowane przez .:|TWIX|:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że @`ViruS. dostałeś odpowiedź na swoje pytanie od właściciela serwera.

Temat zamykam by uniknąć niepotrzebnego spamu. Treść postu Twixa zostawiam jeżeli właściciele serwera chcieliby się odnieść do niego w prywatnej wiadomości .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami ekipa

3_logo_nnn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..