Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

Ankieta dot. nożówki na mixach

Nożówka na mixach  

27 użytkowników zagłosowało

1. 1. ~~> Czy jesteś za nożówką o wybór stron CT/TT przed rozpoczęciem mixa?

• Jestem ZA nożówką
    • Jestem PRZECIW
    • Na mapach de_... nie powinno być nożówki, na mapach cs_... powinna być nożówka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nawiązując do granych mixów, tak jak obiecałem otwieram ANKIETĘ dotyczącą grania nożówek przed rozpoczynającym się mixem o wybór strony CT/TT.

W głosowaniu mogą brać udział tylko osoby, które grywają mixy 4af. Wszystkie głosy osób nie związanych z tematem nie będą brane pod uwagę.

Ankieta czynna do środy 05.04

Pozdrawiam

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie byłoby to potrzebne, gdyby drużyna została przydzielona po wyborze mapy. W przeciwnym razie osoba nominowana wybiera mapę, na której będzie łatwiej dla jego drużyny. Raczej oczywistą sprawą jest, że łatwiej podnieść poprzeczkę na początku w łatwiejszej drużynie, niż później pod presją ilości przegranych rund odrabiać straty.

Głosuję za nożówką, chyba że wybór teamów będzie po wyborze mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ankieta otwarta do końca dzisiejszego dnia. Jeśli wynik będzie wskazywał na taki jaki aktualnie wskazuje, od jutra wracamy do nożówki podczas mixów.

Pozdrawiam
Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Zgodnie z wynikiem ankiety na mixach 4af nożówka decydująca o wyborze teamu zostaje jak była dotychczas. 

Kolejna zmiana nastąpi po modyfikacji programu losującego.

Pozdrawiam, dziękuję wszystkim za głosy

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..