Skocz do zawartości
Ulek. ♡

Pytanie na śniadanie s01e01

Rekomendowane odpowiedzi

2ppwvaf.png 

Witam wszystkich serdecznie w kolejnej serii. 

Zasady zabawy są proste: ja zadaje pytanie, a Wy na nie odpowiadacie. :)

Każda sensowna odpowiedź nagradzana będzie plusikiem. 

Serię podzielimy na sezony. Każdy z nich będzie zawierał po 10 pytań, tzw epizodów.

_______________________________________________________________________________________________________

A oto pierwsze pytanie:

Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już napisałem w "Zapytaj O..." zostałem zwerbowany w pamiętnym 1999 roku pod groźbą opuszczenia lokalu w którym namiętnie ściągałem mp3ki za pomocą nikczemnego programu jakim był owego czasu napster.

Padło krótkie lecz przekonujące zdanie: grasz z nami w wersję beta (tak tak, wtedy nie było jeszcze oficjalnej 1.0) albo wypad bo lagujesz łącze :D

Edytowane przez Brzydki Zly i Szczery

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki kolegom. Trochę osób się znało z osiedla a ja ogólnie wtedy graliśmy dużo w q2 po kafejkach itp. Któregoś razu w kafejce zobaczyliśmy ikonkę cs, koledzy chcieli zagrać ja nie koniecznie ale w ostateczności się zgodziłem no i tak zostało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja przygoda z CS zaczęła się dość niedawno w porównamiu do niektórych naszych użytkowników, bo w 2006 roku. Byłem z bratem u naszego kumpla, Mateusza, bo tak on miał na imię. Mateusz przedstawił mi grę i serwer tworzony przez mieszkańców mojego miasta - Włocławka - (pomimo, że był na hasło to i tak 24/24 całymi dniami). Grałem w terro i oczywiście moja pierwsza gra skończyła się bardzo szyko, bo zabiłem swojego i załatwiłem mu bana na 30min :D. Później ściągnąłem csa w domu i gram do dziś :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W pierwszej klasie gimnazjum tj. 2001 r. każdy instalował Half lifa z nakładką Counter Strike'a 1.3. Grało się na botach w domu. Później umawialiśmy się na nocki w kafejkach i grało się na militii lub assaulcie. Nocka obowiązkowo raz w tygodniu w weekendzik.

Edytowane przez VRSDaro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś to była jedyna dostępna gierka w świetlicy, ale była nieparzysta liczba komputerów (3 :( ). Później się dowiedziawszy, że można grać z Internetetem to zainstalowałem w domu i grałem. Po 11 latach z paroma przerwami nadal strzelam hedziki jak za małego :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To był ciężki okres w moim życiu. Sam nie wiem jak wtedy funkcjonowałem i co robiłem. To były czasy, gdy nie miałem swojego KOMPUTERA! Dalej nie pamiętam, co mogłem robić poza graniem, co oznacza, że naprawdę teraz nie mam życia XD Miałem z 7 lat, i grałem na komputerze rodziców i dziadka (jak u niego byłem) w margonem. I to właśnie podczas pobytu w miejscowości zamieszkania dziadków, była sobie kafejka czy jakiś dom kultury?? Coś w tym stylu, prawdopodobnie kafejka. Odwiedziłem to miejsce mając 7 lat i oczywiście na start zauważyłem, że wszyscy grają w jakąś fajną grę, której jeszcze nie kojarzyłem(ale kiedyś widziałem). Okazało się, że był to CS 1.6. I tak nagle zacząłem chodzić i przesiadywać w kafejce, gdzie dla dzieci i młodzieży obowiązywał cennik 1zł za godzinę zabawy. Potem osoba pilnująca tego miejsca ściągnęła CSS ale to inna historia. Nie był to mój pierwszy kontakt z 1.6 ale była to pierwsza okazja, by samemu zagrać. Tak to się zaczęło. Dalej nie będę się rozpisywał, bo ja potrafię opowiadać i opowiadać XD 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmmm... trzeba nieco "przewietrzyć" głowę :P Moja przygoda z CS'em zaczęła się dawno... dawno temu od wersji 1.5, jako to gówniarz i większość "tego pokolenia"... podstawówka, koledzy, kawiarenka... chyba nie będzie to zaskoczeniem, ponieważ 14 lat temu mało kto miał komputer w domu, a co dopiero mowa o internecie, hahaha :D (takie czasy). No nie wiem co jeszcze dodać... KAWIARENKI NA NA NAAA :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.