Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przedstawiam Wam wywiad
 Opiekunem serwea 1.6 CodMod i Grafikiem - @Ubernem

Życzę przyjemnego czytania. :)

Prowadzący - @Ulek. ♡
Gość -
@Ubern

_______________________________________________________________________________________________________________________

Cześć Kamil. Dziękuję, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu. Nie było jakoś szczególnie trudno Ciebie do tego namówić. :D Zanim zaczniemy z normalną rozmową, na początek powiedz nam jakie masz samopoczucie i jakich pytań się spodziewasz?

Witam Cię Urszulo. :) Ja również dziękuję, że mogę wziąć udział w tej zabawie. Szczerze bardzo mnie zaskoczyłaś z tym wywiadem i na początku myślałem, że żartujesz. Moje samopoczucie? Jak to w weekend, dwa wolne dni robią robotę. Mam czas po całym tygodniu spotkać się z przyjaciółmi, wypić co nieco. Nie mam zielonego pojęcia jakich pytań mam się spodziewać, a wiem, że Ciebie stać na dużo. : D

Oprócz spotykania się z przyjaciółmi i spożywania alkoholu, co robisz w dni wolne od szkoły? Spędzasz dzień aktywnie czy raczej odpoczywasz w domu przed ekranem komputera?

Staram się trochę ograniczyć czas spędzony przy komputerze, na wszelaki aktywny sposób. Często lubię sobie pobiegać leśnymi ścieżkami w ciszy i spokoju. Gram także w piłkę, aktualnie piłkę halową z wiadomych przyczyn. Czekam tylko na wiosnę, kiedy będę mógł się wybiegać na boisku. : D Od czasu do czasu lubię poszaleć trochę na motorze, lecz to wszystko zależy od pogody. Bo wiadomo - śliska nawierzchnia i gleba gwarantowana (przynajmniej u mnie).

Wiążesz z piłką nożną swoją przyszłość, czy grasz raczej rekreacyjnie?

Gram bardziej rekreacyjnie, nigdy nie myślałem żeby wiązać piłkę nożną z moją przyszłością.

Od czterech lat kibicujesz Realowi Madryt i Cristiano Ronaldo. W tamtym czasie gra tego klubu znacząco się poprawiła. Zacząłeś się nimi interesować bo zaczęli wygrywać?

Nie do końca. Po prostu spodobała mi się ich gra i to, jak czasem potrafią odnaleźć się w najgorszej sytuacji i pokonać przeciwnika mimo przeciwnościom. Spodobało mi się także zgranie niektórych z zawodników. Co prawda niektórzy zostają wyprzedani w okienkach transferowych, czasem wychodzi to na dobre, lecz czasem psuje to, co dotychczas wypracowali.

Jak oceniasz ich szansę w starciu z Bayernem Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów?

Jak oceniam? Hmm, Bayern swoją grą może lekko przytłoczyć Real, ale myślę, że sobie poradzą z godnym siebie przeciwnikiem.

Kto jest Twoim faworytem w tegorocznej LM i jak oceniasz pozostałe pary?

Oczywiście Real Madryt, chociaż z jednej strony ciekawie by było, jakby to Bayern Munich zdobył ten tytuł na czele z Robertem. Szczerze, bardzo ładnie sobie radzi AS Monaco. Nie myślałem, że dojdą aż tak daleko.

Wiemy już trochę czym się zajmujesz i jak spędzasz wolny czas, znamy Twoje imię. Na mapie użytkowników zaznaczyłeś Ciechanowice.  Co możesz powiedzieć nam o tym mieście i jakie ciekawe miejsca polecisz do zwiedzenia?

Powiem szczerze, że jest bardzo mało miejsc do zwiedzania, ale najlepszą opcją jest Muzeum, które powstało 1964 roku i funkcjonuje bardzo dobrze do dziś. To w tym miejscu najwięcej się dzieje. Większość imprez przechodzących przez Ciechanowiec ma lokalizację właśnie tam, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Chyba najbardziej znaną imprezą organizowaną właśnie przez tę instytucję jest "Podlaskie Święto Chleba" czy też "Jarmark Św. Wojciecha". Drugą opcją jest  XIX wieczna Synagoga, która przetrwała dewastację przez Hitlerowców podczas II wojny światowej, po czym w 1989 roku została przekształcona na Siedzibę Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. To dla osób, które interesują się historią Podlasia, czasem przemian i wieloma innymi aspektami. : )

Twoje miasto musi mieć ciekawą historię. Na swoim profilu napisałeś, że interesujesz się informatyką i plastyką, która składa się z dziedzin takie jak szkic, malarstwo, rzeźba i wiele innych. Któraś z tych form jest Twoją ulubioną, czy miałeś na myśli tylko grafikę komputerową?

Bardzo lubię szkicować, jednak powoli zaczyna mi się to przejadać. Kiedyś bardzo często rysowałem w domowym zaciszu. Teraz jestem bardziej przekonany do grafiki komputerowej, jednak moje prace nie są powalające z jednego prostego względu, a mianowicie ja się uczę dopiero obsługi Corela i Photoshopa. Dlatego wygląda to jak wygląda. Dla niektórych może się podobać, a dla niektórych być to powód do śmiechu. Jednak ja się tym nie zrażam i próbuję stworzyć coś ciekawszego. Oglądam dużo poradników na ten temat i staram się uczyć tego, czego jeszcze nie opanowałem.

Nic nie przychodzi od razu, a trening czyni mistrza. Według mnie Twoje prace są bardzo dobre. Zrobiłeś nowe logo na stronę 4af. Jakie jeszcze prace graficzne są Twojego autorstwa i co sprawiło Ci najwięcej trudności?

Jak na razie tylko logo się przyjęło. Zrobiłem więcej prac dla forum, ale żadna z nich się nie spodobała. Niestety robiłem formatowanie komputera i nie mam zapisanej żadnej pracy, wiec nie mogę powiedzieć co sprawiało mi największą trudność.  

świetne logo, dobra robota. : )
Jak daleko z myślami wybiegasz w przyszłość? Masz jakieś plany na siebie przez najbliższe pięć lat?

Nie wybiegam w przyszłość, najważniejsze jest co się dzieje teraz, nie ważne co będzie za jakiś czas. Nie wiem dokładnie co będę robił za pięć lat.

Nie planujesz ukończyć szkoły, zdać matury, pójść na studia? Jesteś w takim wieku, że powinieneś zacząć już myśleć o swojej przyszłości.

Znaczy tak, szkoła jak na razie na pierwszym miejscu, raczej większych problemów z tym nie ma. Do matury także pewnie przystąpię, ale to jeszcze długa droga przede mną. Co do studiów, to raczej się nie wybieram, jakoś mnie nie ciągnie. Jestem typem człowieka, który lubi pracować. Jak coś zaczynam, to kończę. Nie odkładam na kiedyś tam. Zaczynam myśleć o przyszłości, ale mówię: trochę czasu jeszcze mam. Najlepszą opcją jak na razie jest wyjazd do Szkocji, chyba z wiadomych względów. Byłem tam wiele razy, a nawet już pracowałem, więc to jest dla mnie najlepsze wyjście ze względu na duże zapotrzebowanie pracowników z takim kierunkiem nauczania jak ja wybrałem.

Dobrze, że wspominasz o swoim kierunku nauczania. Możesz nam powiedzieć na jakim profilu jesteś i dlaczego akurat ten, a nie inny?

Jestem na profilu budowlanym, dlaczego akurat ten? Hmm, może dlatego, że wszystkie dobre szkoły są strasznie daleko, a ja nie bardzo przepadam za mieszkaniem w internacie. Jednak nie żałuję wyboru, ponieważ lubię wysiłek fizyczny, a nie jakieś siedzenie za biurkiem. Oczywiście zarobki są mniejsze, ale ja wolę robić to co lubię niż to, do czego nie mam takiego zapału.

Chcesz pojechać do Szkocji na kilka lat, zarobić i wrócić do kraju, czy myślisz o tym, żeby spędzić tam resztę swojego życia?

To jest bardzo trudne pytanie, bo tak naprawdę jeszcze nie wiem jak to się wszystko potoczy. Mam nadzieje, że jak najlepiej dla mnie. Jadę się przekonać  i sprawdzić swoje umiejętności poznane w szkole. Jeśli podołam zadaniu, prawdopodobnie zostanę tam do czasu, dopóki  w Polsce nie poprawi się sytuacja polityczna.

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak, jak chcesz. : ) Dlaczego sądzisz, że obecna polityka wymaga poprawy?

Ponieważ to, co się teraz dzieje w kraju, pogarsza tylko naszą sytuację w Unii Europejskiej i tak naprawdę będziemy zdani na samych siebie. Przykładem były teraz wybory na przewodniczącego PE: tylko Polska była przeciwna, aby Donald Tusk nie został wybrany. Przez to nasze wypracowane miejsce w UE się osłabia, więc niech się nie dziwią, że nie mają prawie w ogóle głosu w jakichkolwiek sprawach dotyczących Unii.

Jakie zmiany w sferze politycznej musiałaby nastąpić, żeby skłoniły Cię do zmiany zdania w temacie emigracji z kraju?

Najprawdopodobniej zmiana premiera, chyba z wiadomych przyczyn. Przez jego działania Polska wkracza na coraz gorszą drogę. Jak dla mnie to przez niego Polska odnotowuje tak duży procent emigracji. Ale to chyba nie jest temat w którym rozmawiamy o polityce. 

Racja. : D Zmieniając tok rozmowy o 180 stopni opowiedz, jak się zaczęła Twoja przygoda z Counter- Strike?

Hmm, w Counter-Strike zacząłem grę chyba pod koniec 2011 roku. Nieświadomie dołączyłem do pierwszego lepszego serwera, od którego wszystko się zaczęło i leci dalej. Był to COD MOD, na którym grałem prawie od początku. Bardzo dobrze się rozwijał, dzięki między innymi @Chemiczny ALi i @severe. Po tym czasie władzę przejął @KND u którego miałem pierwszego admina. Serwer tak trwał chyba do roku 2013, po czym został odłączony od sieci. Później zacząłem przechodzić na CS:GO także na tej sieci, dostałem szansę by być adminem na jednym z nich ( FFA ). Później przeszedłem na 4FUN po kłótni z Bicusiem, lecz nie grałem tam zbyt długo. Gdy Ali oznajmił, że na 4af pojawi się nowy serwer 1.6 COD MOD prowadzony przez @Cytrusa, od razu przypomniał mi się stary serwer i chciałem jak najszybciej pomóc w jego rozkręcaniu. Takim sposobem doszedłem do dziś, jako opiekun właśnie tego serwera.

Po tylu latach adminowania i opiekowania się Cod Modem nie myślałeś nigdy, żeby stworzyć własny serwer?

Myślałem, ale jednak trzeba włożyć ogrom czasu jak i pieniędzy na stworzenie dobrego serwera, poza tym brak mi wiedzy w amxx i ciężko by było coś osiągnąć. Jak na razie wystarcza mi rola opiekuna, z której jestem bardzo zadowolony. Nie ma co się śpieszyć, może kiedyś postaram się coś stworzyć.

Wspominałeś, że grałeś w CS:GO jakiś czas. Jak Ci szło i co możesz powiedzieć o tej wersji gry?

Gram nadal, ale już nie tak intensywnie jak kiedyś. Szło mi dość dobrze, trzymałem się w randze MGE, a na moje umiejętności to było i tak dobrze. :P No co mogę powiedzieć o tej wersji, bardzo fajnie mi
się w nią gra, chociaż moim zdaniem lepiej by się grało gdyby nie skiny. Jak dla mnie zbędny dodatek.

Oprócz Countera jakie jeszcze gry znajdują się na Twoim koncie steam?

Oprócz CS'a, dużo gier takich jak: League Of Legends, GTA V, Battlefield 3, Farming Simulartor 15, Farming Simulator 17 i Euro Truck Simulator 2 Multiplayer.

Jest jakaś gra, na którą się czaisz i przyjdzie w końcu taki dzień, że będzie Twoja?

Battlefield 1, na ultra. <3

Dla wielu ludzi spędzanie czasu w Internecie daje możliwość pokazania swojego alter ego. Jak jest z Tobą?

Nie próbuję pokazać jaki to nie jestem w Internecie, bo wiadomo jak to jest. Zachowuję się tak, jak w normalnym życiu. Nie wywyższam się i staram się być normalny w stosunku do innych. Dla mnie to jest przyjemność spędzać czas w wirtualnym świecie, oderwać się od rzeczywistości, ponieważ najlepiej się tu czuję. Lubię pomagać w wielu sprawach, najczęściej na forum, jak ktoś czegoś potrzebuje. Wtedy czuję, że się do czegoś przydałem.

Czy to znaczy, że wolisz świat wirtualny od tego prawdziwego? Co jest tego powodem?

Co jest powodem? Większość moich przyjaciół wyjechało gdzieś w głąb Polski, widuję ich tylko w sobotę czy niedzielę. Niekiedy w ogóle się nie widzimy, z różnych powodów, więc nie mam tak naprawdę się  z kim spotykać, a ja nie za bardzo lubię jeździć na różne imprezy jak to w zwyczaju mają tutejsi znajomi. Dlatego też lubię przesiadywać w świecie wirtualnym choć wiem, że to wcale nie jest takie dobre.

A co myślisz o internetowych znajomościach? Zauważyłeś jakąś różnicę między nimi, a tymi w realnym życiu?

Znajomość internetowa jest chyba normalną sprawą (w tych czasach), bardzo dużo osób poznałem przez Internet, a z niektórymi mogłem się już spotkać. No różnica jest dosyć spora, jak się mieszka daleko od siebie to ciężko się spotkać, a jak już jest taka możliwość to nie wiemy kto się znajduje po drugiej stronie monitora. Nie ma chyba nic złego w internetowych znajomościach, mam paru znajomych, którzy poznali swoje miłości właśnie w Internecie i są ze sobą do tej pory. Pomimo odległości starają się w wolnych chwilach przyjeżdżać do siebie.

Poznałeś takie osoby, z którymi chętnie byś się spotkał i poznał? Zdradzisz nam, kto to taki?

Pewnie, że tak. Dużo takich osób poznałem, ale najchętniej spotkał bym się z @Pata. ♡ i @TONNY.

Nie bałeś się, że ludzie poznani przez Internet mogą się okazać zupełnie kimś innym?

Pewnie, jednak nie każdemu ufam. Muszę dobrze poznać tę osobę. Jeśli mi się wyda podejrzana to z nią po prostu nie przesiaduję. Do tego nie spędzam czasu nigdzie indziej niż tutaj, gdzie mam zaufane osoby, które się dobrze znają od bardzo, bardzo dawna.

Powoli wkraczasz w dorosłe życie. Czujesz zaciekawienie, radość czy może bardziej żal, że czas beztroskich lat odchodzi?

Nie czuje zaciekawienia, tylko żal mi tych wszystkich chwil dzieciństwa, które nigdy nie wrócą. Jak na razie nie chce myśleć o dorosłym życiu, to co jest teraz jest najciekawszą przygodą, a to co będzie niedługo zmienia całe życie.

Kobieta idealna. Jaka powinna być? Odnalazłeś już taką, która skradła Twoje serce, czy póki co nie zawracasz sobie tym głowy?

Nie ma kobiety idealnej. Każdy ma swoje upodobania i ciężko znaleźć tą jedyną, z którą spędzi się resztę życia. Jak dla mnie kobieta musi być przede wszystkim sobą. Pewna siebie, wrażliwa i opiekuńcza. Powinna pokazać swoją wartość. Ja nie patrzę na wygląd tylko na to, co jest w środku. Chociaż wyglądem także nie pogardzę. Czy odnalazłem? Chyba tak, ale co z tego będzie nie wiem.

Na swoim kanale na TS3 masz bota muzycznego, więc domyślam się, że muzyka jest czymś, bez czego długo nie wytrzymasz. Jaki gatunek jest Twoim ulubionym i jaki utwór możesz nam polecić na niedzielne popołudnie?

A mam bocika. :3 Słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho, nie gustuje jedynie w metalu. Nie mam ulubionego utworu, lecz bardzo często słucham Eminema - Till I Collapse i Koda-Radioactive. Na niedzielne popołudnie polecam:

Fajne nutki, dzięki. Czas na serię krótkich pytań.
Pizza czy kebab?

Pizza.

Piwo czy wódka?

Wódka. 

Horror czy komedia?

Horror.

PS4 czy XboxOne?

XboxOne.

Koszykówka czy siatkówka?

Piłka nożna. :D

Tydzień w górach czy tydzień nad morzem?

Tydzień nad morzem. 

Dziękuję Ci za poświęcenie swojego czasu i za cierpliwość w oczekiwaniu na pytania. : ) Chciałbyś coś dodać od siebie? 

Ja również dziękuje za możliwość wzięcia udziału w tej zabawie, trochę zajęło to przepytywanie. ale w końcu możemy to zakończyć. :) 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Mam nadzieję, że fajnie się czytało. 
Dziękuję jeszcze raz Ubernowi za udział w rozmowie. : )

Pozdrawiam, 

Ulek.

EDIT: jeżeli problem leży w liczebności- zmieniam. Nie miało to na celu "podkraść" czyjegoś pomysłu, tylko zachować porządek.

Edytowane przez Ulek. ♡

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepszy wywiad jaki czytałem na tej sieci. Normalnie rewelacja aż sypną Cię brokatem żebyś błyszczała w tym blasku!

Edytowane przez VRSDaro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wywiad trochę za długi 3/4 użytkowników nie przeczyta całości, a chyba nie po to się starasz, żeby nie było to czytane. Radzę ograniczyć się do 15-20 pytań. Jeżeli chodzi o całość treść ciekawa, pytania również. Fajnie jakbyś na początku każdego wywiadu napisała kilka zdań o użytkowniku tak jak było wcześniej, (przeważnie wywiady zaczynają się krótką wzmianką o osobie której dotyczy) bo brakuje mi tu troszkę wstępu (to nie ma na celu czepiania się, tylko sugestię). Jeszcze wykluczyłabym te pytania na końcu typu "wódka czy piwo", według mnie są zbędne, a można z nich stworzyć odrębną zabawę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie bardzo dobry (z kilkoma błędami) wywiad. Dlaczego?

Długość - z wywiadu powinniśmy dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy na temat udzielającego, więc powinien być długi. Jeśli chcemy krótki to popiszmy z daną osobą na pw.

Estetyka - nie męczy to oczu, nie ma tęczy na ekranie, wszystko gra i tańczy :D

Treściwość - wszystkie mniej ważne (lub bezużyteczne pytania) nie zostały zadane.

Minus taki, że jest w nim trochę błędów np. " Nie czuje zaciekawienia, tylko żal mi tych wszystkich chwil dzieciństwa, które nigdy nie wrócą. Jak na razie nie chce myśleć... ".

Ula, w przeciwieństwie do @sVmael, nawiązuje do poprzednich odpowiedzi udzielającego, tworząc własne pytania, dzięki którym wgłębia się w temat i wyciąga z niego jak najwięcej, jednocześnie łagodnie przechodząc z jednego tematu do drugiego, czego nie można powiedzieć o wyżej wymienionym panie, który daje ciągle te same pytania nie patrząc na wypowiedzi udzielającego. To jest właśnie ta różnica - z jednej strony monotonność, a z drugiej niepowtarzalność. Jednak kolega cechuje się systematycznością, estetyką pracy, chęciami i spokojnie można rzec, że gdyby nie on, to poddział "Wywiad"y byłby uboższy o 70%.

Tak, piszcie, że hejtuje współpracownika z redakcji i podlizuję się "szefowej". Przecież te podlizywanie tyle mi da np. nic, nic oraz dla odmiany... nic. Po prostu wyrażam szczerą opinie. Gdyby Ulka zrobiła coś złego to nie hamowałbym się, aby napisać o tym negatywnie. Życzę miłego wieczoru :D

Edytowane przez Minari Uchiha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobrze się czytało, wiele ciekawych informacji i wyczerpujących odpowiedzi padło. Nie rozumiem podejścia niektórych. Może po prostu osoba nie była na tyle interesująca Was, żeby doczytać wylane treści? Pomijając już, że takie słowa to totalny brak szacunku dla osób, które się napracowały. Estetyka jest, drobne błędy każdy robi - oczywista sprawa. Czekam na więcej wywiadów, ten jest świetny. 

Część osób z forum już trochę znam, niektórych niestety mniej i cieszę się, bo po tym wywiadzie dostrzegam kolejną pozytywną i dojrzałą osobę. Mocny +

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry wywiad, można było jedynie wprowadzić nieco humorystycznego "akcentu", czy to przy zadawaniu pytań, czy ich odpowiadaniu, to by nieco przełamało ten ciąg... że tak się wyrażę, ponieważ dość sporo czytania było, ale to dobrze, hahaha :D Oby tak dalej, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.