Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

oldi

PROPOZYCJA "OSTATNIE TEMATY"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Nie wiem, czy ktoś zauważył ale... po prawej stronie (będąc na stronie głównej forum) mamy "tabelki" takie jak - Tematy, Popularni autorzy, Nadchodzące wydarzenia, itp. Chodzi o to, że w tabeli "Tematy", powinno się zmienić opis na "Ostatni post", ponieważ wyświetlają się tam ostatnie 5postów dodanych przez forumowiczów, a nie 5 ostatnich tematów... myślę, że wiecie o co mi chodzi. Od razu proponuję, by dodać kolejną tabele z opisem "Ostatnie tematy", gdzie wyświetlałoby się ostatnich 5 tematów dodanych przez userów... żeby nie było jak teraz, że ktoś dodaje temat, np. z podanie na admina, kolejna osoba oddaje głosy na serwery i "przywala" wszystko, powodując, że temat staje się niewidoczny, tak nie powinno być, także trzeba jedno zedytować, a drugie dodać :) Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..