Skocz do zawartości
Samael

|11| Wywiad-Ulek. ♡

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, sVmael napisał:

U:  Tak, mam osoby którym mogę zaufać. Są to osoby, z którymi prowadzimy prowadzimy serwery 1.6

Przypadkowo powtórzone słowo.

17 minut temu, sVmael napisał:

może z kimś uda mi spotkać

Zabrakło "się".

Takie 2 błędy, które uderzyły w oczy (ale nie potraktuj tego jako czepianie się szczegółów, po prostu jako "kolega po fachu" chcę, aby Twoja praca była jak najlepsza).

Wywiad z ciekawą osobą, o niecodziennych pasjach i wyjątkowych marzeniach. Jedyny minus polega na długości tego wywiadu, bo w moim odczuciu jest on za krótki. Poza tym to obydwoje się spisali, więc leci plusik!

Edytowane przez Minari Uchiha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No no no Nasz Samael wraca!!! :D Bardzo się cieszę, że wywiadziki wróciły i będziemy dostawać kolejne smaczki :). Przeleć jeszcze raz tekst bo jest kilka błędów. Wywiad ciekawy, dużo nowych informacji można się dowiedzieć. Kto następny? :D I nie rezygnuj z tych 5 dodatkowych pytań, bo były ciekawe :)

Edytowane przez Alicja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o błędy w tekstach Uli, to wybaczcie, ale zaufałem jej na tyle, że po przeczytaniu odpowiedzi tylko teraz wrzuciłem je wszystkie bez zwracania uwagi na to czy są jakieś błędy. Ale dziękuje za wszystkie komentarze, krytyka też powoduje to, że człowiek staje się lepszym. Co do wieku - za wiele razy przycisnąłem skrót klawiatury do cofania i cofnęło cyferkę do x - już poprawione!

Dzięki za pozytywy etc etc etc :D

EDIT: A i krótszy jest ze względu, że liczyłem też na to, że Ula rozpisze się trochę. No i mniej pytań bo do poprzednich wywiadów, dużo osób skarżyło się na to, że nie chce się im tyle czytać. Po tym wywiadzie podejmę ostateczną decyzję czy będzie krócej czy tak jak wcześniej - rozwinięte pytania + moja opinia o rozmówcy. 

Edytowane przez sVmael

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry wywiadzik, tylko, że za krótki... w sumie to bardzo fajna sprawa dowiedzieć się czegoś więcej o osobach, które praktycznie co dzień spotykamy na serwerze i prócz standardowego "hi hi hi, cześć-cześć, hi hi hi" przeważnie nic więcej nie wiemy, interesujące... Bardzo fajna opcja z tymi wywiadami, czekam na więcej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetny! :)
Odrobine, ale to odrobine za krótki.

Fajnie się czyta, a co do błedów to i tak każdy wiedzał o co chodzi :D Nawet powiem więcej. Nie zauważyłem ich hihih :D
Kontynuj to co umiesz :) Widać, że pytania ciekawe można się dużo dowiedzeć! Na przyszłość rób dłuższe te wywiadki! :)

Czekam na kolejny wywiad :) Odrobine dłuższy :)

Pozdrawiam M-T-A

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 13.03.2017 o 20:45, sVmael napisał:

Po tym wywiadzie podejmę ostateczną decyzję czy będzie krócej czy tak jak wcześniej - rozwinięte pytania + moja opinia o rozmówcy. 

Osobiście jestem za rozszerzonym wywiadem. Mogło by się wydawać na pierwszy rzut oka, że jest dość długi i nie chciało się czytać jednak gdy się już zaczęło nie wiadomo kiedy się go w całości przeczytało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.