Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko!

Znacie może jakieś modele postaci, które są dobrze widoczne i (że tak powiem) "legalne" na 4af? Wiem, że są modele ESL i że można na nich grać na tutejszych serwerach, ale na pozostałych już ich nie tolerują i dają perma za nie.

A teraz wyjaśnienie - chcę zmienić modele postaci, bo miałem malutki wypadek i teraz ciężko u mnie ze wzrokiem. Tak ciężko, że standardowe modele często zlewają się z otoczeniem i zanim zauważę delikwenta to już będę wąchał kwiatki od dołu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oldi Czytałem konkretnie regulaminy i nigdzie nie ma napisane, że są zabronione. Ba, punkt w regulaminie FFA mówi, że " 9. Gracz jest zobowiązany do grania na modelach standardowych lub esl. " więc tak patrząc to nie pozostało mi nic innego jak grać na tych ESL.

Prosiłbym moderatora o zamknięcie tematu, bo wszystko już wyjaśnione :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..