Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Minari Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Krótka piłka - proponuję zwiększyć maksymalny rozmiar avatara do 300 kb. Po co? No nie oszukujmy się - 50 kb to jest zdecydowanie za mało. Dla przykładu powiem, że mój avatar nie ma jakichś mega efektów, a musiałem zmniejszyć jego jakość o 70%, przy rozmiarze 300x300, aby móc go w ogóle użyć jako avatara. Przez tak mały rozmiar użytkownicy nie mają zbytniego wyboru, aby upiększyć swój profil, a większość z nich używa obrazków z Internetu, które ważą więcej i przez swój brak umiejętności w grafice (o ile zmniejszenie jakości można nazwać grafiką) nie są w stanie wrzucić swojego wymarzonego avka. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje oko to zbędne. Z reguły na większości for avatar jest do 50kb.  Takie jest jego zadanie by był to mały obrazek bez większej ilości szczegółów by  nie zawalało miejsca.

Edytowane przez Wesoly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalecam używać wymiarów 185x185 idealnie pasuje do wszystkiego i mieści się w 50Kb.

PS: Mój avatar ma jakieś w sobie efekty i nadal nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że dla większości jest to zbędne, ale dla kogoś, kto bawi się grafiką jest to wręcz strzał w serce, gdy musi bardzo zmniejszyć jakość obrazka, aby pasował on do tutejszych wymagań. Nie mówiąc już o jakimkolwiek gifie :P ZZ drugiej strony - dlaczego zbędne? Ani tego jakoś szczególnie nie widać, ani to jakoś nie przeszkadza w codziennych działaniach, a jedyne co może zrobić to pomóc ^^

Edytowane przez Nadmorski Ślonzak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..