Skocz do zawartości
Ubern

przyjęty: Podanie Grafik - Ubern

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Na forum: Ubern

Staż na forum: 3 lata 

Doświadczenie jako grafik: Ciężko tak opisać swoje doświadczenie w grafice, ale wydaje mi się, że nie jest złe, potrafię dobrze obsługiwać programy graficzne [Gimp,PS CS] a to chyba najważniejsze, znam się na tym i dobrze się bawię jak mogę komuś wykonać  jakąś pracę.

Dlaczego ty?: Hmm..., Jestem chyba jedną z niewielu osób udzielających się w dziale [Grafika], staram się bardzo często wykonywać pracę których potrzebują użytkownicy forum, niektórym nawet poza forum :) Myślę, że się nadaję na to stanowisko, lubię to robić i to chyba jest najważniejszy powód dla którego chce zostać grafikiem :)

Prace: LuckyLuck.jpg.936ca465eb17f1253565ed564a65b604.jpg KubS.jpg.202b992941034194323319836713b1a8.jpg koxavek.jpg.444a3b5b1d40e1db021d0cc9a38008f3.jpg piffuv2.jpg.d1e6de3692354de5b1d2b8e947a53b6c.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciężka sprawa mój drogi. Dlaczego? Wszystko fajnie ale te prace to w większości zajmowały 10 minut bo to tylko wykadrowanie ułamka obrazka i dodanie napisu + jakieś tam minimalne efekty kolorystyczne. Jednak nie ma grafików (w sumie nie ma nawet takiej rangi xP), często pomagasz w dziale Grafiki, jesteś chętny i to lubisz więc jestem na tak :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem na TAK

-robisz dobre prace

-łatwo się z Tobą dogadać 

-chętnie pomagasz

-umiejętności mogą być :D

-grafików nigdy za mało 

możesz się jeszcze wykazać troszkę :D w moim zleceniu :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prace nie robią wrażenia 5 minut roboty :)

Na nie :

- Zajmij się obecnymi rangami 

- Prace

- Podanie napisane na odpier. :)

Grafiką trzeba się pobawić wtedy wychodzi niezły rezultat, nawet na początkującego grafika.

Edytowane przez Blant

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś bardzo aktywny w tym dziale. Pojawia się jakieś zlecenie ty jesteś na zawołanie to dobrze ;) Spokojny, opanowany, luzacki :)

Na tak! Tylko rzeczywiście jak napisał blant musiałbyś się pobawić tą pracą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z racji tego, że jest to jak na razie jedyne podanie na funkcję Grafik zostaje ono rozpatrzone pozytywnie ;) Liczymy Ubern na Twoją pomoc dla użytkowników forum w kąciku graficznym, a także gdy zajdzie taka potrzeba stworzenia nowych, graficznych elementów na forum.

Mam nadzieję, że w niedługim czasie powstanie ranga Grafika i zostanie Tobie przyznana, a także możliwość moderowania działu "Grafika".

Zapraszam również pozostałych użytkowników, którzy czują się na siłach w grafice do składania podań! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.