Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

YouTube!  

20 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za tym, aby na YouTube zaistniał główny kanał naszego forum!?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj chciałbym zaprezentować mój jakże niesamowity pomysł oczywiście na korzyść forum :D
Więc tak.

Moim pomysłem od paru tygodni jest, aby założyć "Główny kanał 4af.pl".
Jest to nie dosyć, że dodatkowa reklama forum ale także i serwerów!

Na tym kanale będą się pojawiać materiały co się dzieje na forum jak i na naszych serwerach.
np.
1. Rozpocznie się konkurs na forum. Jak najszybciej zostanie nagrany materiał na temat konkursu i będzie na materiale opisane wszystko co i jak.

Myślę, że można by było zrobić tak jak napisała @`BeBe ♥, a konkretniej tak, aby gracze z serwerów 4af.pl wrzucali do oddzielnie założonego tematu nagrane przez nich jakieś najlepsze / śmieszne akcje...
Jak dla Mnie jest to również świetny pomysł.!

2. Co 2 dzień będzie wstawiany filmik z innego serwera.
np.

Pierwszy dzień:
-JailBreak 

Drugi dzień:
-DD2 
itp...
Oczywiście filmiki z tych serwerów nie powinny przekraczać jakiejś minuty lub dwóch.

Wrzucalibyśmy filmiki nie z całej mapy, lecz z jej kawałku czyli jak pisałem wyżej akcje graczy z serwerów 4af.pl .

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł na jeszcze większe 'rozwinięcie' naszego forum!

Oddajcie swój głos w ankiecie oraz w odpowiedzi na post swoją opinie na ten temat!
[Pomysły na temat tego są wymyślane na bieżąco, więc co jakiś czas post zostanie edytowany i dodane zostaną nowe informacje!!!]

UWAGA: Każda opinia będzie brana pod uwagę!

Pozdrawiam.

кιѕѕ

/edit

Edytowane przez кιѕѕ мє вєנвє

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajowy pomysł ale powiedzmy sobie szczerze - kto będzie oglądał takie filmiki oprócz forumowiczów? Możesz je udostępniać na bukfejsie, ludzie włączą i po chwili wyłączą bo to nie będzie dla nich interesujące. Nie mówię, żeby od razu z tego zrezygnować bo można spróbować, ale cudów bym się nie spodziewał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to niezły pomysł, i gdyby doszedł do skutku to zgłaszam moją gotowość do tworzenia takowego kanału, jednakże czy taka inicjatywa ma sens? Moim zdaniem po części ma a po części nie ma. Po pierwsze prawdą jest to, co napisał powyżej @Nadmorski Ślonzak, ale z drugiej strony robienie filmów pod wyświetlenia mija się z celem. Z innej strony, może to być jakaś reklama, oraz video informacyjne na dany temat, dla tych, którzy nie lubią czytać postów, lub po prostu woleli by zapoznać się z tematem w takiej oto właśnie formie. Jak dla mnie ciekawy pomysł i może warto spróbować? Ja deklaruję swoją pomoc, gdyby "projekt" został zatwierdzony.

Pozdrawiam /\AwsD/\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 10.02.2017 o 17:01, masochista napisał:

Myśle ze od czegoś trzeba zacząć. Na początku pewnie nie bedzie dużego zainteresowania, ale kto wie z czasem 

Dnia 10.02.2017 o 16:55, Nadmorski Ślonzak napisał:

możesz je udostępniać na bukfejsie

Filmiki na Bieżąco będą wrzucane na stronę 4af.pl na Facebook'u !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o oglądanie zamiast czytanie postów - w takim wypadku przydałby się jakiś lektor do filmików, który mówiłby o zmianach. Cóż, jam być nowość na tym forum ale głos mam niczym pan który przedstawia informacje na peronach :D Wolę jednak pozostać jako ta ostatnia deska ratunku, bo zapewne jest całe pole chętnych rąk i nóg, więc dam szansę innym :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Nadmorski Ślonzak napisał:

Jeżeli chodzi o oglądanie zamiast czytanie postów - w takim wypadku przydałby się jakiś lektor do filmików, który mówiłby o zmianach. Cóż, jam być nowość na tym forum ale głos mam niczym pan który przedstawia informacje na peronach :D Wolę jednak pozostać jako ta ostatnia deska ratunku, bo zapewne jest całe pole chętnych rąk i nóg, więc dam szansę innym :D

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i kanał zostanie 'oficjalnie' otwarty, otwarta zostanie również "rekrutacja"! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie jest to robienie czegoś na siłę. 
@Nadmorski Ślonzak dobrze napisał - kto to będzie oglądał? Kto ma być odbiorcą tego?

Napisałeś, że będą to filmiki z naszych serwerów. Jak jeszcze rozumiem zrobić filmik z CSGO, gdzie ktoś bardzo dobrze gra i pokazuje skilla, albo leci na bindach to ok, ale granie całej mapy i ograniczanie się do komentarza "o kurde znowu mnie zabił" nie jest niczym interesującym. 
Sam spędzam na yt sporo czasu i widzę co jest tam popularne i chyba możemy się wszyscy zgodzić, że filmiki z 1.6 to już raczej przestarzały materiał. 

Co się dzieje na forum. 
No ok, jak byśmy byli jakąś gazetą informacyjną, to można było by robić jakieś podsumowanie tygodnia, na szczęście nie jesteśmy. 
Na dzień dzisiejszy jedyne informacje jakie z naszego forum można wyciągnąć, to to, że @Ulek. ♡ napisała jakiś fajny tekst lub też przeprowadziła "rozmowy w szoku". 
Problem w tym, że informowanie o czymś takim trwa 20 sekund, a czytanie tego przed kamerą raczej się mija z celem. 

Jeżeli chodzi o reklame serwerów poprzez kanał na yt, zależy to strasznie od materiałów jakie będą tam umieszczane. 
Przytoczę jeszcze raz przykład, który podałem wyżej. 
Polecisz znajomemu filmik, w którym ktoś robi śmieszne rzeczy na bindach lub też pokazuje niesamowitego skilla strzelając kosmiczne banie, czy też pokażesz mu filmik w którym ktoś przez 20 minut po prostu gra na serwerze.

Podsumowując, pomysł na który wpadł кιѕѕ-мє-вєנвє jest dobry, niestety podał zbyt mało informacji, o które można się oprzeć. 
Chciałbym, abyś bardziej opisał swój pomysł, ponieważ "Co 2 dzień będzie wstawiany filmik z innego serwera." nie mówi mi zbyt dużo. 

Póki co jestem na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, `BeBe ♥ napisał:

Możnaby poprosić graczy aby wrzucali na forum jakieś swoje  ciekawe akcje i zrobić z tego filmik na YT.

6 godzin temu, Krata napisał:

gdzie ktoś bardzo dobrze gra i pokazuje skilla, albo leci na bindach to ok, ale granie całej mapy i ograniczanie się do komentarza "o kurde znowu mnie zabił" nie jest niczym interesującym. 

Tak jak napisała @`BeBe ♥, można zrobić tak, aby gracze serwerów, wrzucali do tematu który się założy swoje jakieś najlepsze / śmieszne akcje z właśnie tych serwerów...
Jest to dobry pomysł jak dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Nadmorski Ślonzak napisał:

W takim wypadku proponowałbym pierw napisać poradnik pt. "Jak wyciąć fragment demka z cs'a", bo z doświadczenia wiem, że z 80% osób, które chciałoby to zrobić, nie umią tego zrobić :D

Postaram się to wykonać, dzięki za podpowiedź! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł... Nie uważam, że jest to robienie czegoś na siłę - siedzieć i czekać, aż "samo się zrobi"...? Każda forma reklamy, czy to zachęcenia innymi metodami graczy do odwiedzania sieci 4af jest godna uwagi i rozważenia, a takie frag-movie naszych grajków, może być dobrą wizytówką i zaprocentować w choć niewielkim stopniu w frekwencji graczy na serwerach, ale zawsze jakiś to procencik ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..