Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Chemiczny ALi

~~> NAJNOWSZE ZMIANY na 4af !! WAŻNE !!

Rekomendowane odpowiedzi

hmm  myślę, że mimo wszystko forum utraci trochę ciekawych osób. Ale to wasza decyzja a czy słuszna przekonamy się z czasem.

Co do mojej rezygnacji cieszę się, że tak wyszło nie widzę po tym wszystkim sensu naszej współpracy jeżeli chodzi o moderowanie forum, wystarczy mi dział FFa, ponieważ moim priorytetem  w tej chwili jest serwer FFa. 

Chciałabym również w tym miejscu podziękować @obliv za szczerą rozmowę dziś i w końcu wyjaśnienie sytuacji. Jak to oboje stwierdziliśmy trochę za dużo zlotów i fajnych chwil przeszliśmy aby dalej w zaparte iść w ten konflikt.

Czas leczy rany i  mam nadzieję, że tak będzie tym razem i napijemy się jeszcze za tą głupotę.

Edytowane przez PauLinka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O cholerka :o Jestem troche w szoku, rzeczywiście sporo zmian. Paulinko bardzo sie ciesze, że doszłaś do porozumienia z Kubą, bo mimo iż była to wasza sprawa odbijało sie to na innych. Ten miesiąc dał nam porządnie popalić. Chyba wisiała nad nami jakaś burzowa chmura, ale zawsze po burzy wychodzi słońce :). Liczę na to, że od teraz caly rok 2017 bedzie pozytywny i Nasza rodzinka bedzie szczesliwa i zgodna :) A ja dam wam troche od siebie odpocząć i wróce tym razem z pozytywną energią. Buziaczki :* 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Wam, 

szkoda @Chemiczny ALi że nie jest tak, jak mówisz ale trudno. Nie ma co dalej drążyć tematu. Ciągle widzisz u kogoś winę, przejrzyj w końcu na oczy. Wam, całej "rodzinie" pragnę tylko podziękować za rok wspaniałej pracy. Czasem były awantury, nienawiść lecz zawsze jakoś wychodziliśmy z tego. Poznałem tutaj wspaniałych ludzi, @Alicja dzięki której zrozumiałem że każdemu trzeba dać szansę się wykazać, @PauLinka:) że zawsze jak robiłem coś złego TY mnie ogarniałaś. @TONNY - Ciebie szczególnie powinienem przeprosić za to, że Cię nie doceniałem, lecz ostatnio według mnie się wypaliłeś ( to Tylko moja opinia ) Dzięki także innym użytkownikom, których miałem okazję poznać. Niestety, powodów odejścia jest dużo. Jak widzicie, nie odeszliśmy na ostatnią chwilę Tylko daliśmy czas żebyście uporządkowali swoje sprawy. Ogólnie według Nas zachowaliśmy się dobrze. Nie chcę żadnych sporów, odchodzimy w zgodzie. 

Co do mojej ekipy - pamiętajcie.. Jeśli chcecie to zostańcie, ja Wam tego nie mogę zakazać, nawet to zrozumiem... Przyzwyczajenie, wspólne chwile... Tego nie da się odebrać także decyzja należy do WAS! Niestety, większości nie podała się atmosfera już od dawna która zapanowała między CS:GO a resztą. Dobrze wiecie, że ekipy się nie zostawia, dlatego ja muszę walczyć o moich ludzi.  Wam, całemu 4AF życzę Tylko żebyście istnieli drugie 10 lat. Dzięki jeszcze raz. Pamiętajcie, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. 

Pozdrawiam, @HaXiuu

"Postępuj zaw­sze właściwie. Da to sa­tys­fak­cję kil­ku ludziom, a resztę zadziwi"

Edytowane przez HaXiuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Pełen szacun! za odwagę i ten post. Nie ukrywam, że jestem lekko w pozytywnym szoku. Niejednokrotnie się słyszało na TS wśród "EKIPY" u góry rozmawiając na tematy CS:GO, że ten @AwsD to jedyny ogarnięty człowiek, z którym można jeszcze normalnie pogadać. Jak widać w powyższym, potwierdza się to w słuszności.

Myślę, że wiele osób prędzej, czy później otworzy oczy i utwierdzi się regułą "z kim przystajesz, tym się stajesz", serdecznie współczuję.

Nie byłbym sobą, gdybym nie odniósł się do jednej, myślę że istotnej dla Was rzeczy, która czytając powyższy post zapaliła mi żółtą lampkę.

8 godzin temu, HaXiuu napisał:

Co do mojej ekipy - pamiętajcie.. Jeśli chcecie to zostańcie, ja Wam tego nie mogę zakazać, nawet to zrozumiem... Przyzwyczajenie, wspólne chwile... Tego nie da się odebrać także decyzja należy do WAS! @HaXiuu

Czy ktoś pomoże mi w znalezieniu połączenia powyższego cytatu z tym, co napisał @AwsD mówiąc: " Twoje pożegnanie ze mną, a raczej jego brak i obrażanie mnie jako osoby, którą znałeś od 3 lat w momencie, kiedy przyszedłem w spokojny i w pełni poważny do Ciebie, otrzymałem jedno zdanie i perma. "

Jak to w końcu jest, bo nie mogę zrozumieć, te decyzje należą do tych osób, czy jednak jak już je podejmą to wiążą się z takimi słownymi konsekwencjami.

Nic już nie rozumiem :):sorry:

Mniejsza o to, mamy co robić. Podsumowując jeszcze jedną sprawę - dla jasności to co napisałem wyżej - decyzja o odejściu Ekipy CS:GO nie była jednostronna tylko DWUSTRONNA, o czym niektórzy od dawna wiedzieli, więc wszelkie paternalistyczne informacje, że coś tracimy i nad tym nie panujemy, a Chemiczny Ali nie wie co robi, upada i kieruje się nieprawidłowymi racjami i emocjami są przeciwne realnej rzeczywistości. Informuję wszem i wobec, że wszystko jest pod kontrolą, a trudny okres sieci 4af niebawem dobiegnie końca.

Pozdrawiam,

Chemik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieka nie ma raptem kilka dni , a tu tak liczne zmiany. Powodzenia w tworzeniu nowych serwerów i ogarniania zaufanej grupy pomocników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..