Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam taki problem, że jak chcę wbić na JB to wywala mi CS`a. Nie wyskakuje przy tym żaden komunikat.

Robiłam spójność plików i nie pomogło, reinstal CS`a też nic nie dał. 

Ktoś miałby jeszcze jakiś pomysł?

Pozdrawiam, `BeBe ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skasuj cs ręcznie wszystko bo zwykłe odinstalowanie i tak pozostawia coś. Przed instalacją cs'a aktualizuj sobie sterowniki do karty graficznej. Jeśli nadal będzie coś nie tak będziesz musiała udostępnić komputer by ktoś poszukał przyczyny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@`BeBe ♥ - Gdy już wyrzuci Cię do pulpitu, wyskakuje komunikat w ramce, przyczyna zamknięcia? Musiałbym zaobserwować jak to wygląda, by pomóc Ci. Jesteś w stanie jakiś filmik wrzucić albo screeny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SainT odinstalowując steam usunęłam wszystko co było w folderze + gry.

@DarkvTen nic nie wyskakuje, screena też zrobić nie umiem. Nagram filmik i wrzucę na forum.

Bardzo słaba jakość, bo zapomniałam ustawić ostrości.

Edytowane przez `BeBe ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mega dziwne, że dosłownie nic nie wyskakuje :/ a ostatnio nie instalowałaś nic co by mogło mieć wpływ? jakieś wcześniejsze punkty przywracania sprawdzałaś? (uprzednio przenosząc wrażliwe rzeczy których nie chciałabyś utracić)

Edytowane przez Brzydki Zly i Szczery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z wbiciem na JB mam od dość dawna, już sama nawet nie wiem od kiedy, bo bardzo mało grywałam na tym modzie.

Zrobiłam wszystko co proponowali mi tu i na innych forach, ale nadal nie działa. Obawiam się, że faktycznie bez formata kompa nie zadziała :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@`BeBe ♥ - Takie pytanie, co to za dźwięk pobiera i czy cały czas go pobiera przy wchodzeniu.

PS: Jak pomogę Ci bez, konieczności formatowania, dostanę miano Master of CS 1.6

Edytowane przez DarkvTen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DarkvTen jaki dźwięk? Nic mi się  tam nie pobiera, tylko pasek ładuje się taki jak zawsze kiedy chcę wejść na jaki kolwiek serwer.

Jak to w życiu bywa, niema nic za darmo :P także zgadzam się, jeśli oczywiście mi pomożesz, a wiele osób już próbowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@`BeBe ♥ - Dobrze to teraz zastosuj się do mojego polecenia.

Steam steamapps common Half-Life cstrike_downloads sound misc Tutaj wypakuj i wrzuć folder

Dla pewności jeszcze
Steam steamapps common Half-Life cstrike sound misc Tutaj wypakuj i wrzuć folder

Jeżeli zadziała, to mocno się zdziwię, ponieważ jest to tylko dźwięk z automatu jak się nie ma dźwięku, to się go nie słyszy. Z innymi plikami nie ma już takiego wyjątku.

Download
prosiakjail.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..