obliv

Kandydatura na moderatora - obliv

6 postów w tym temacie

1) Nick na serwerach: JAKUB
2) Nick na forum: @obliv
3) Wiek: 23
4) Staż w CS: 11lat
5) Staż na 4af: 7 lat
6) Dlaczego chcesz zostać moderatorem:
Witam,
Moja chęć zostania moderatorem wiąże się zarówno z moją przeszłością, jak i życiem teraźniejszym. Gdy byłem mały, wszyscy starsi i więksi ode mnie chłopcy uwielbiali mi dokuczać. Śmiali się z mojej nieśmiałości, dziwnego akcentu wskazującego dalsze pochodzenie. Bardzo często wytykali mi to, że po prostu jestem inny. Słyszałem wiele uwag na temat swojej skóry o kolorze permanentnej opalenizny. Jednak moi ojcowie John i Xaio Paoc mówili, że to naturalne i w niczym nie różnie się od reszty. 
Ja jednak gdzieś w środku wiedziałem. Wiedziałem dokładnie, że jestem inny niż reszta mojego otoczenia. Wyjątkowy. Pomyślałem, że muszę to podkreślić.

Odłożyłem na bok tłuste jedzenie, papierosy, narkotyki i codzienne wizyty w nieopodatkowanych domach publicznych. Poszedłem na siłownie, zacząłem prowadzić zdrowy tryb życia. No może pomijając alkohol, z którym po dziś dzień jakoś ciężko mi się rozstać... Gdy skończyłem 6 lat w końcu odkryłem siebie. Nie byłem czarny, moimi rodzicami nie byli jacyś spedaleni żółtek i jankes o śmiesznym akcencie. 
Wiedziałem już kim jestem i czego chcę od życia. 
Co prawda od czasu aż poszedłem do podstawówki, a została utworzona sieć 4af minęło jeszcze trochę czasu, ale ja już wiedziałem. Wiedziałem dokładnie po co jestem na świecie. 
Wiedziałem, że muszę się dostać pomiędzy nich. Zdobyć ich zaufanie, poznać zwyczaje i plemienne rytuały. Aż w końcu po wielu latach wspólnego obcowania, gier, zabaw i starosłowiańskich obrzędów trucia swojego organizmu 40. procentowym etanolem stało się to!
OTWARTO REKRUTACJE NA MODERATORA.

TAK!
Wiedziałem, że to jest ta chwila, mój moment, którego nie mogę przegapić niczym jakiś gekon z sąsiedniej sieci, który spóźnił się na swoje 5minut.

Po tych kilku słowach wstępów chciałbym przejść do poważnych argumentów za moją kandydaturą.
Otóż, podanie składam głównie dlatego, że pozycja H@ jest wciąż solidnie obsadzona, ale kto wie, co jeszcze się może zdarzyć...
W związku kobieta wzięła mnie pod pantofel i mało mam do powiedzenia. W domu, gdy mama gderała mi nad głową, a ja odpowiedziałem do niej słynne już powiedzenie @askin'a "mute client" usłyszałem od niej, że zaraz mnie zbanuje, a przy próbie otwarcia lodówki usłyszę "insufiszynt permiszyn". 
Także, jak sami widzicie drodzy koledzy i koleżanki. Jest to dla mnie jedyna szansa, by poczuć w życiu odrobinę władzy, swobody. Bycie decyzyjną osobą, z której zdaniem liczyć będą się inni.

Jednocześnie pragnę powiedzieć, że po tylu latach spędzonych w gronie tak zacnego towarzystwa, chcę dorzucić swoją cegiełkę w dalszy rozwój sieci. Osobiście twierdzę, że mam swoje wady, ale co ważniejsze posiadam odpowiednie cechy osobowości na aplikowane stanowisko. Żarty żartami, ale gdy przychodzi co do czego potrafię podejść do sprawy z chłodną głową. Zawsze mam bezstronne stanowisko w konfliktach, chętnie angażuje się w sprawy organizacyjne sieci, jak i jestem inicjatorem niektórych zabawa/konkursów (1z10, a pomysły jeszcze pewnie się pojawią).
Mam nadzieję, że moja lapidarna wypowiedź była wystarczająca, by nakreślić Wam dlaczego właśnie ja nadaje się na to stanowisko. W sumie @Nikt jak ja nie jest na tyle porąbany by pisać takie podanie.
7) Jakie masz doświadczenia na forach:
Kiedyś byłem dyżurnym i na forum całej klasy dbałem o porządek.
Jeśli chodzi o fora internetowe, nie mam doświadczeń w tym kierunku, lecz gotów jestem podjąć się nauki.

Pozdrawiam,

obliv

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest spoko gosc :) Twoje IQ jest bardzo wysokie :> :) Łatwo sie z tobą dogadac :D Ogólnie naprawde jak cos zlapiesz to nie odpuscisz jestes kulutralny. Masz te doswiadczenie. Podanie jest w miare oK!. :D

Na TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dojrzały, bez wahań nastrojów, obiektywny, inteligenty, opanowany, z poczuciem humoru. Poznałem Kubę osobiście i wiem, że jest odpowiednią osobą do objęcia tego stanowiska :)

Mam tylko jedno pytanie: Czy nie będzie problemów z czasem w pełnieniu funkcji moderatora?:)

28 minut temu, obliv napisał:

Kiedyś byłem dyżurnym i na forum całej klasy dbałem o porządek.

Ten argument mnie najbardziej przekonał :D

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na NIE. Marnowałbyś się jako moderator. Ja Cię widzę tylko jako redaktora, a podanie mnie tylko w tym utwierdza  ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chciało mi się czytać tego podania i chciałem napisać od razu że jestem na tak ale po całym dniu zastanawiania sie postanowiłem go przeczytać i powiem Ci że jestem bardzo zawiedziony, spodziewałem się czegoś bardziej na poziome :D Ale tak w sumie jesteś typem śmieszka i mogłem się tego spodziewać. 

Po przeczytaniu twojego podania mam mieszane uczucia bo nie wiem czy to podanie jest na poważnie czy w formie żartu. 

Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie bardziej na temat twojej osoby a podanie odstawie na bok.

Według mojej oceny jesteś bardzo dojrzałą, inteligentna i rozsądną osobą i nadawałbyś sie na moderatora no ale ja jestem na nie :) 

Jesteś już za stary i wolałbym żebyś skupił się na samej grze a takie zabawy na forum zostawił młodym :D

~KND

Edytowane przez KND

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc to mnie to zszokowało lekko. Na tak ważną funkcję w swojej kandydaturze nie powinno być "śmieszków" - to jest moja opinia. Brak doświadczenia za Tobą również nie przemawia. Nie wiem jak wygląda u Ciebie aktywność na forum czy często przesiadujesz jak na ts czy też nie.

W ważnych tematach można przeczytać Twoje wypowiedzi na poziomie, gdzie wszystko jest poukładane i wygląda tak jak powinno. Twój staż również przemawia za Tobą. Miałem okazje bardziej poznać Cię na ts niż tu ale mogę stwierdzić, że pomimo kilku minusów  powinieneś sprawdzić się w roli moderatora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.