BaNdI

Kandydatura na moderatora Bandi

7 postów w tym temacie

1) Swój nick na którym grasz na serwerze: Bandi
2) Swój nick na forum: BaNdI
3) podaj swój wiek: 24
4) podaj swój staż w CS: 11 lat
5) podaj staż gry na 4af: 10 lat
6) Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Moderatorem chce zostać dlatego że chce spróbować czegoś nowego czego jeszcze w swoim 10 letnim stażu na serwerowni nie doświadczyłem czyli chce dać krok do przodu i spróbować swoich sił jako Moderator. Nie zamierzam oszukiwać nikogo bo mając taki staż każdy już mnie poznał i wie jaki jestem. Swoje za uszami mam, święty nie jestem, ale swoje zdanie zawsze mam i myślę że mając własne zdanie mogę wnieść dużo nowego jako Moderator. Jestem osobą wybuchową szczególnie na mixach ale staram się to ograniczać ale jak są takie sytuację to czasami muszę się głośniej odezwać. Co do mojej kultury staram się być kulturalny jestem tylko człowiekiem i całe życie człowiek uczy się na błędach lecz staram się ich nie popełniać. Nie ukrywam też że pisałem również pożegnanie ale to było pod wpływem emocji, a tak jak pisała koleżanka Alicja z tej serwerowni nie da się uciec nie da się pożegnać i tak odejść, wyciągnąłem wnioski i nie wyobrażam sobie odejścia. Domyślam się że spłynie tutaj fala krytyki co oczywiście przyjmuje na klatę ale pamiętajcie że warto dać człowiekowi szansę i pokazać się z tej strony jako Moderator, nie można przekreślać osoby już z góry.  Dajcie szansę a na pewno was nie zawiodę ! Jeśli tylko mogę i potrafię to zawsze chętnie pomogę osobie.  
7) Jakie masz doświadczenia na forach: Doświadczenia w forach jako tako nie mam. Jestem głównym Administratorem Radia Red7 z którym oczywiście współpracujemy jeśli to się zalicza do jakiegoś doświadczenia to dobrze. Uprzedzę pytania nie będzie to kolidowało z tym że jestem tam administratorem.  

Edytowane przez BaNdI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze kolejna konkurencja :D Przestaje mi się to podobać :). Oczywiście Bandi masz sporo za uszami, dużo się sprzeczasz, ale zależy Ci na sieci, sporo czasu tu spędziłeś, liczba postów mówi sama za siebie, pozytywne podanie, nawet znalazło się miejsce na wzmianke o mnie :). Co do wybuchów na ts, płacz off i będzie cacy. Myślę, że jakbyś dostał tą rangę postarałbyś się opanować troche swoje zachowania. Trzymam kciuki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem aktywnym użytkownikiem na tym forum ale:

- Interpunkcja leży na każdym kroku. Zwróciłem Ci uwagę na sb. 

- Serwerownia a sieć serwerów to są dwie inne bajki. :)

Nie wypowiem się czy jestem na tak czy nie, ponieważ nie znam Cie. Mam nadzieję że te podanie odpowiednio edytujesz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na tak ! Poważne stanowisko jak i poważny zawodnik. Znamy się z Bandim xx lat, pamiętam te czasy kiedy to walczyło się sezonami o admina na naszych serwerach lecz za dużo szczekania z naszej strony powodował płacz u starej gwardii i nie chcieli nam go przyznać. Teraz to my jesteśmy tą gwardią i lata zrobiły swoje. Życie pokazało  którą ścieżką kroczyć i Ty na pewno wybrałeś tą dobrą. Jestem pewien że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko która na pewno narzuci niezłe tępo oraz urozmaici nasze forum. Sporo czasu wolnego przełoży się na wieczorną kontrolę nad forum oraz panowanie nad porządkiem. Jako osoba która jest na tym serwerze od samego jego początku i jeszcze chwile wcześniej, to stanowisko zdecydowanie Ci się należy !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm moim zdaniem właśnie się boje o czas? Czy napewno podołasz? sam ostatnio mówiłeś, że nie masz czasu , tu kobieta, tu szkoła, tu praca... póki co neutral.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ty chcesz zostać moderatorem, jak ty się przecinków boisz. :P Z góry mówię, że nie widzę Cię jako moderatora. Tak po mojemu to się nie nadajesz. Pierwsze co mi przychodzi do głowy, że brakuje Ci czasem dystansu do siebie i spraw, którymi się zajmujesz. Druga sprawa - denerwujesz, wściekasz i irytujesz się bardzo często, co chyba nie tylko ja słyszę na teamspeaku ;) Wg mnie moderator powinien być spokojny i opanowany, a nie jak bomba, która nie wiadomo kiedy wybuchnie. Aaaa i jeszcze jedno! Na forum teraz dużo się dzieje. Codziennie nowe posty, tematy czy dramaty na shoutboxie:LSHIC:  Masz czas żeby to wszystko czytać i ogarnąć? Piszę to dlatego, że głównie widuję Cię na teamspeaku późnym wieczorem (choć tu mogę się mylić - może po prostu się mijamy). Podsumowując, NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.